Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Proszę o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmmm... jeszcze raz sprawdze. A nic innego nie wchodzi w gre? czujnik? wymieniałem go nie na zimnym silniku wiec moze on, chociaz z drugiej strony nie ma bledu na vagu.

Opublikowano

Sprawdż dokładnie jeszcze raz. Po nocy dodatkowo zrób log 007 na nieodpalonym silniku przed pierwszym uruchomieniem.

Opublikowano
  • Autor

przygazowalem go teraz i przy okazji log dynamiczny zrobilem i to sam, strach był. Przy kroccu może i jest delitanie cieplejszy ale moze to byc wina goracego bloku. Im dalej od krocca tym bardziej neutralny. Teraz łapał 63C. Przed wczoraj 66,6C ehhhhh

q9iM0.jpg

Opublikowano

stawiam na termostat. U mnie nawet sam plastikowy króciec jest chłodny.

Zrób jeszcze log z samego rana i spróbujemy dać ci dobrą diagnozę.

P.S. Ja zawsze robie logi dynamiczne sam. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ok, zrobiony log na zimno przed uruchomieniem.

q2BO9.jpg

Opublikowano

I wszystko jasne - padł czujnik

Opublikowano
  • Autor

hmmmm... czyli po pracy jade po nowy. Polecasz jakieś firmy? W IC?

Opublikowano

w czujnikach nie mam doświadczenia. Ostatnio do tdi seata kupowałem ori.

Opublikowano

Jak zmienisz czujnik pokaz log 007 stat na zimnym i na max rozgrzanym motorze.

Opublikowano
  • Autor

okej. Jednak najpierw przeczyszcze styki el. od czujnika moze gdzies tam nie łączą, ale w sumie nie mam błędu na vagu. Jeśli nie pomoże jade po czujnik.

---------------------------------------------------------------------------

raczej nic nie pomogło czyszczenie, wiec jutro kupie czujnik i wtedy zobaczymy.

---------------------------------------------------------------------------

banshee wielkie dzięki, po wymianie czujnika temperatury pokrywają się okrutnie :kox:

w 1 temacie umieściłem logi, narazie statyczne bo padam z nóg. Postaram się jak najszybciej zrobić dynamiczne. Pzdr.

Opublikowano

No teraz jest OK z temperaturą, ale...

Widzę, że EGR nie pracuje...

Zaślepiłeś go?

Opublikowano
  • Autor

hmmm... nie zaślepiałem, chyba że poprzedni właściciel, ale raczej nie. Powinienem mieć jutro używke EGR więc zamienie go.

Opublikowano

Ściągnij wężyk nastaw log w BS i sprawdź palcem czy zasysa powietrze, jak komp będzie go przestawiał. Jak zasysa to masz zanieczyszczony EGR lub niesprawny.

Opublikowano
  • Autor

Ok, raczej jest niesprawny bo olej puszcza, jutro bede mial niby sprawny od forumowicza jednego, podmienię i wtedy zobaczymy. Dzis postaram się zrobić jeszcze ten log bez wezyka

Wymieniłem EGR, zrobiłem log BS 003, znajduje się w 1 poście.

Co możecie powiedzieć o logach?

Opublikowano

EGR OK.

Jeżeli te logi są teraz zrobione od nowa to teraz z kolei nie pasuje mi coś w kanale 023, czego wcześniej nie było!!

Twoje minusowe BIPy (oczywiście mieszczą się w normie -30 do +30)...Hmmm :mysli:

Niech ktoś inny co bardziej zna się na BIPach oceni je, bo z tego co ja kiedyś wyczytałem to wartości ujemne świadczą o: kiepskie paliwo, coś się dzieje z listwą elektryczną, nie dopływa dostateczna ilość paliwa. Chyba, że coś pokręciłem.

Opublikowano
  • Autor

logi były zrobione przed wymianą egr. Jedynie 003 BS po wymianie. Jeszcze raz zrobię logi, na 023, 3 wartość za bardzo odbiega od reszty, i to mnie martwi...Paliwo ostatnio było tankowane na shellu.

--------------------------------------------------

Logi statyczne wrzucone po wymianie egr.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.