Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Problem z Modułem Centralnej Elektryki oraz Modułem komfortu ( pilot )

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :)

Mam mały problem z elektryka w swoim audi tzn od początku jak kupiłem autko nie działa pilot tzn centralny działa ok ale pilot nie w vagu widać ze przyciski pilota działają a jak chce dopisać kluczyk to nie mogę zapisać ustawień cały czas widnieje 0 i po chwili pojawia się bląd - Key 01 Incorrect dodam tylko ze mam jeden kluczyk ... [mod]jeden temat-jeden wątek,bo sie bałagan zrobi i nie będzie wiadomo,co odpisywać[/mod]

proszę o pomoc kolegów fachowców

pozdrawiam Łukasz[br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 13:02_________________________________________________Hmmm naprawde nikt nie spotkał sie z takim problemem ... ????

Opublikowano

spróbuj zakodowac kluczyk

Opublikowano

spróbuj zakodowac kluczyk

no przecież pisze chłopak,że próbuje,ale nie moze :cool1:

co do pilota-spróbuj jakiegoś innego od B6 dopisać-będziesz wiedział,czy to wina pilota,czy modułu :wink4:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 23:20_________________________________________________w dziale "Warsztat" /B6 masz filmik z procedurą dopisania pilota do modułu,może coś zle robisz :mysli:

Opublikowano

ale recznie wkładając kluczyk do zamka i przekrecając x3 w prawo przy nacisnietym guziku zamykania i x3 w lewo przy nacisnietym przycisku otwierania

Opublikowano

nie napisałeś tego... :gwizdanie:

spróbuj zakodowac kluczyk

:no:
Opublikowano

sorki:)

dzieki za zwrócenie uwagi:))

Opublikowano
  • Autor

Hmmm Dzieki za sugestie ale zadne ze sposobow podanych powyzej nie działaja ani recznie ani według poradnika filmowego tzn musze dorwac jeszce jakis inny kluczyk od b6 .... cały czas mam blad 0955 - key 1 hmmm ..... najdziwniejsze jest to ze w vagu widac ze pilot działa ...

pozdrawiam Łukasz[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 12:27_________________________________________________No wiec dorwalem dzisiaj innego pilota i to samo vag widzi ale nie mozna zapisac ..... hmmm moduł komfortu do wymiany ???

Opublikowano

hmmm moduł komfortu do wymiany

obawiam się,że tak :confused4:
Opublikowano
  • Autor

Hmmm tylko pamietam ze ktos na forum tez po wymianie modułu nie mogł dopisac kluczyka i sposob z dwoma kluczykami pomogł problem jest taki ze ja mam tylko jeden ...... hmmmm moduł komfortu jest pod dywanem w nogach kierowcy tak ?? Postaram sie podmienic na moduł kumpla i zobacze .....

pozdrawiam Łukasz

Opublikowano

Postaram sie podmienic na moduł kumpla

nie musisz,zobacz,czy dopiszesz swój pilot do jego sterownika-wyeliminujesz problem pilota :wink4:
Opublikowano
  • Autor

No i po wczorajszej walce udało mi sie wkoncu uruchomic pilota przyczyna ??? uszkodzony kluczyk + bateria ktora miała 3.0v zamiast 3.3v najlepsze jest to ze w vagu było widac ze przyciski dzialaja... wielkie dzieki za pomoc wszystkim :cool1:

pozdrawiam Łukasz

Opublikowano

... uszkodzony kluczyk + bateria ktora miała 3.0v zamiast 3.3v

Na czym dokładnie to uszkodzenie polegało? Opisz, może przyda się innym.

I jeszcze jedno - wcześniej pisałeś, że próbowałeś dopisać u siebie kluczyk kolegi i że się nie udało.

To kolegi kluczyk też był uszkodzony i też (lub) z wyczerpaną baterią? :mysli:

--

Pozdrawiam.

Sławek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.