-
Audi A3 2003r 2.0 TDI - awaria nawiewu klimatyzacji
Dostałem sie do silniczka i przy zmiane temperatury nie pracuje, tylko tak trochę drga przegub przy silniczku, jeszcze muszę odpiąć przegub i upewnić się czy to silniczek czy zacięta klapka.
-
Audi A3 2003r 2.0 TDI - awaria nawiewu klimatyzacji
Nie, nic takiego się nie dzieje. To wygląda tak jakby się kalpa nie otwierała/zamykała od nagrzewnicy. Może to silniczek się zatarł???
-
Jak dostać się do silniczka nawiewu w A3 8P?
Witam, Jak najszybciej i najlepiej dostać się do silniczka nawiewu strona lewa w Audi A3 8P???
-
Awaria nawiewu klimatyzacji Audi A3 2003r, 2,0 TDI
Witam, Potrzebuję pomocy ponieważ w moim drugim Audi A3 2003r, 2.0 TDi nie działa prawidłowo nawiew klimatyzacji storna kierowcy, pomimo zmiany temperatury ciągle wieje ciepłym powietrzem, storna pasażera działa poprawnie. Może zna ktoś przyczynę awarii lub jakiegoś poleconego elektryka/mechanika z okolic Krakowa/Wolbromia/Olkusza???
-
Audi A3 2003r 2.0 TDI - awaria nawiewu klimatyzacji
Witam, Potrzebuję pomocy ponieważ w moim drugim Audi A3 2003r, 2.0 TDi nie działa prawidłowo nawiew klimatyzacji storna kierowcy, pomimo zmiany temperatury ciągle wieje ciepłym powietrzem, storna pasażera działa poprawnie. Może zna ktoś przyczynę awarii lub jakiegoś poleconego elektryka/mechanika z okolic Krakowa/Wolbromia/Olkusza???
-
Audi A3 TDI 140km ESP, ASR - nie działa
Witam, mam taki problem w samochodzie dziewczyny że nie działa ABS i ESR. Przycisk który jest na kokpicie ESP gdy go naciskam to nie ma żadnej reakcji na desce rozdzielczej ( nie swieci kontrolka). Gdy samochód wpada w poślizg lub zrywam przyczepność przy ruszaniu to nie ma reakcji tych systemów. Podłączając komputer pokazało takie błędy: 00810 - Czujnik ciśnienia płynu hamulcowego 00778 - Czujnik położenia dźwigni regulacyjnej - nieprawidłowość lub brak podstawowych ustawień 01423 - czujnik przyśpieszeń pojazdu - nieprawidłowość lub brak podstawowych ustawień
-
Audi A3 TDI 140km ESP, ASR - nie działa
Witam, mam taki problem w samochodzie dziewczyny że nie działa ABS i ESR. Przycisk który jest na kokpicie ESP gdy go naciskam to nie ma żadnej reakcji na desce rozdzielczej ( nie swieci kontrolka). Gdy samochód wpada w poślizg lub zrywam przyczepność przy ruszaniu to nie ma reakcji tych systemów. Podłączając komputer pokazało takie błędy: 00810 - Czujnik ciśnienia płynu hamulcowego 00778 - Czujnik położenia dźwigni regulacyjnej - nieprawidłowość lub brak podstawowych ustawień 01423 - czujnik przyśpieszeń pojazdu - nieprawidłowość lub brak podstawowych ustawień
-
Dziwny dzwięk (pisk) podczas skrętu.
a sprawdzałeś od wewnątrz klocki??? bo tam zużywają się szybciej!
-
Dziwny dzwięk (pisk) podczas skrętu.
Sprawdź sobie klocki hamulcowe, ja miałem tak w poprzednim aucie tez piszczało przy skręcaniu aż w końcu okazało sie że klocków już nie ma i blacha trze o tarcze
-
[ALL B6/B7] Dziurawy wąż/ numer części 1.9 Tdi
Dzieki za info:)
-
[ALL B6/B7] Dziurawy wąż/ numer części 1.9 Tdi
Witam ja też potrzebuje węża chłodzenia nr ze schematu to 36. ale nawet za bardzo nie wiem ile taki może kosztować w serwisie:(
-
[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?
a nie lepiej zregenerować tą co masz teraz? Polecam Turbotec w Jaworznie oni regenerują najlepiej turbiny w polsce!
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Witam ja też miałem taki sam przypadek ze wzmacniaczem antenowym, u mnie popękał w 3 miejscach i dzieki temu tematowi usterka została usunięta tak jak u innych kolegów. spinka metalowa została umieszczona w tym samym miejscu jak u kolegi marius3200 i dodatkowo potrzebna była również plastikowa opaska aby ścisnąć wzmacniacz na środku
-
[B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
to w mojej okolicy chyba nigdzie tak nie robią (okolice oklusza) no chyba że wiesz gdzie można takie coś zrobić?
-
[B6 AWX] Wibracje po przekroczeniu 120km/h
pierwsze słysze takie coś, ale może to jest rozwiązanie. Mam pytanie a na czym to doważanie tyłu polega armando??
Piotrek25w
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta