Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Gdzie kupić dobrą turbinę AWX po regeneracji?


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. umarlo mi turbo w AFN, chcialbym wsadzic turbo AWX. potrzebuje w miare szybko bo nie mam czym jezdzic, jest troche firm na allegro sprzedajacych regenerowane, w roznych cenach, pytanie czy ktoras firma jest sprawdzona przez was?

http://moto.allegro.pl/vw-audi-seat-skoda-1-9-tdi-130km-awx-avf-blb-i1755069586.html "DOWAŻANE NA PRĘDKOŚCI 180,000 tyś obr/min" to faktycznie cos daje czy chwyt makretingowy?

http://moto.allegro.pl/turbina-turbosprezarka-audi-vw-passat-b5-skoda-130-i1748003880.html

a ta w ogole cos tanio http://moto.allegro.pl/turbo-turbosprezarka-vw-1-9-tdi-130km-a4-a6-passat-i1759935826.html

a moze jakies inne sugestie? help bo nie mam pojecia co kupic zeby nie wtopic a sie nie orientuje w temacie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze regeneruję tu http://www.turboserwis.eu/oferta.html (4 już i jeszcze żadna nie nawaliła, odpukać)

mam też dwie używki na podwórku, 650zł sztuka, suche zarówno od strony zimnej jak i gorącej, bez luzów (na tyle ile można sprawdzić używkę palcem) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce regenerowac bo chce zmienic turbo na awx z afn.

aju masz rozumiem turbiny awx? dajesz jakas gwarancje na nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regenerowana bez oddania swojej to około 1000zł

i do tego są regenerowania i "regenerowania"

Nie namawiam Cię do kupna, na prawdę jest mi to obojętne bo i tak zejdą mi w kilka, kilkanaście dni

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, a nie ze wsadze i sie okaze ze ch*jowa. nie wymagam zeby zrobila 100tys bezawaryjnie ale chodzi o to zehby byla sprawna na wstepie. jak to zapewnisz i w razie lipy oddasz pieniadze to wezme jedna sztuke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zehby byla sprawna na wstepie

co to jest na wstępie?

dla jednego to godzina po odpaleniu inni przyjeżdżają po pół roku i mówią panie padła :) dlatego ogólnie nie lubię sprzedaży tego typu sprzątu

Dla przykładu kupiłem sobie nowego gareta właśnie AWX nowy nie regenerowany i po niecałych 2tyś okazuje się że był uszkodzony :wink4: (reklamacja w toku) dobrze że nie był mi potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro turba sa dobre to nei masz sie czego bac. nie zawracam komus d*py bez potrzeby, oczekuje sprawnego turba, mysle ze jakis miesiac jazdy bez wciagania oliwy, checkow czy innych dziwactw jest znakiem ze turbo jest ok, jak sie pozniej zwali to moj pech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwij się jutro na PW jeśli jesteś zainteresowany. Podam CI nr do mnie i jak będziesz chciał jakieś zdjęcia itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjec to ja nic nie wyczytam. interesuje mnie czy turbo jezdzilo do konca bezawaryjnie, ewentualnie przebieg. widze ze jestes z poznania, jest mozliwosc odebrac osobiscie w weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend za dwa tygodnie tak :good: wcześniej nie ma mnie w PO :confused4:

Jeden AWX dalej jeździ, jeszcze jest nie wymontowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak, dostane jakas gwarancje rozruchowa? jestem powazny i jaj sobie nie robie, oczekuje tego samego. jak nie dasz mi gwarancji rozruchowej szukam dalej. jak dajesz to podaj numer na PW jutro przekrece i sie zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dam CI gwarancje rozruchowa :cygaro: bo sam bym tego oczekiwał od kogoś.

na PW wysle Ci zaraz moj nr telefonu, przekrec jutro do mnie to ustalimy wszytko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turbina wysłana, będę śledził wątek...

Nie zapomnij jej zamontować wg wszystkich przykazań montażu turbin... :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez bo jest dosc ciekawy.A tak z ciekawosci KRZYSIEK ile turbo mialo dmuchac na tym sofcie?Byly jakies oznaki ze sie konczy a ty je olales czy tak z dnia na dzien poszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto odebrane i smiga elegancko, z czasem zobaczymy jak stan oleju wyglada :) na sofcie dmuchalo mniej niz bezpiecznie bo 1,15bar i przy tym bylo 144KM/320Nm. co do oznak to ponad rok temu weszla mi ze 3 razy w tryb awaryjny, na wykresie byl dolek, ale wykres gosc wyprowadzil i oznak zadnych nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...