Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Centralny zamek


egonms

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnim czasie centralny zamek raz działa a raz nie uruchamiany z pilota. Bywa tak, że działa bez problemu, a nagle nie mogę go otworzyć lub zamknąć pilotem. Pilot ma nowa baterię, to nie jest wina pilota bo dzieje się tak dla dwóch pilotach.

Mam pytanie gdzie u mnie może znajdować się centralka zamka centralnego silnik AWX 1,9 TDI A4 B6 ? Słyszałem, że może być w bagażniku ale u mnie z jednej strony jest nawigacja a z drugiej subwofer.

Co by można było jeszcze sprawdzic ?

Pomóżcie każde sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Za otwieranie zamka centralnego odpowiada moduł komfortu

a spróbuj wyciągnąć baterie i włożyć ja z powrotem, spróbuj zakodowac kluczyk - włóż kluczyk do zamka naciśni przyciska zamykania i przekręć kluczyk w strone zamykania 3 razy orzy nacisnietym przycisku, póżniej nacisni przycisk otwierania i przekręć x3 w drugą strone bez wyciagania kluczyka.

Ja miałem tak samo niby bateria była dobra ale po wymianie i zakodowaniu wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po wyciągnieciu akumulatora jak włozyłem kluczyk w drzwi to sie nie zakodował ale jak włożyłem w stacyjkę i nacisąłem jeden guzik przez około 3 sekundy to wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, wypróbuję te sposoby i zobaczymy czy się powtórzy problem z otwarciem lub zamknieciem. Dodam, że przy okazji tej usterki rozkodowały mi się szyby i zakodowałem je. Tylko nie wiem czy rozkodowane szyby mogły mieć wpływ na centralny zamek, i czy od szyb są te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...