Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przełącznik przedniej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam problem z włącznikiem szyby el. po stronie kierowcy. Żeby opuścić szybę trzeba naprawdę mocno nacisnąć. Podnoszenie działa bez problemów, szyba pasażera też działa ok w obie strony.

Ten przełącznik jest jakoś rozbieralny? Da się to naprawić czy wymiana?

Opublikowano

nie wiem jak to jest w B6 ale w B5 jest rozbieralny może ci styki przyśniedziały

Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak to jest w B6 ale w B5 jest rozbieralny może ci styki przyśniedziały

Liczę na to, że to jest tylko taki problem, ale najpierw chciałbym mieć pewność że zabawa w rozbieranie drzwi ma sens.

Opublikowano

LukaszR kiedyś pisał że rozbierał i chyba jakimś preparatem do styków przeleciał i zaczęły śmigać... boczek do zdjęcia chyba był...

tak informacyjnie dodam że w zimę działały mi jednostopniowo a teraz po odpuszczeniu lodów działają normalnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

LukaszR kiedyś pisał że rozbierał i chyba jakimś preparatem do styków przeleciał i zaczęły śmigać... boczek do zdjęcia chyba był...

Pocieszające. Boczek niestety do zdjęcia na 100%. Uzbroję się w zapinki do tapicerki i do dzieła.

tak informacyjnie dodam że w zimę działały mi jednostopniowo a teraz po odpuszczeniu lodów działają normalnie

U mnie jednostopniowo działał od roku mniej więcej. Wcześniej trochę napadało deszczu przez pozostawione uchylone okno, więc to może od tego.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Podepnę się pod temat. Przełącznik od szyby kierowcy przestał działać dwustopniowo, działa tylko drugi stopień. Czy to też zaśniedziałe styki, czy coś może innego? Pamiętam jak instalowałem tempomat i odblokowywałem FIS'a, to po podłączeniu aku też tak było ale się samoistnie naprawiło. Teraz nic nie grzebałem i d...a.

Opublikowano

Podepnę się pod temat. Przełącznik od szyby kierowcy przestał działać dwustopniowo, działa tylko drugi stopień. Czy to też zaśniedziałe styki, czy coś może innego? Pamiętam jak instalowałem tempomat i odblokowywałem FIS'a, to po podłączeniu aku też tak było ale się samoistnie naprawiło. Teraz nic nie grzebałem i d...a.

Wyciagasz przelacznik,rozbierasz go w drobny mak tylko ostroznie bo sa tam bardzo delikatne elementy.Wszystko czyscisz wacikiem i na 99% bedzie dzialac bo nie ma tam zadnej filozofi.Przed zlozeniem przelacznika na "stale" dobrze jest zlozyc go w palcach i zobaczyc czy bedzie dzialac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.