Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Jakie klocki BOSCH do tarcz 288 mm ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam z przodu zamontowane tarcze ATE o średnicy 288 mm. Czy ktoś orientuje się jakie oznaczenie mają klocki BOSCH które będą pasowały do mojego auta. Dodam, że klocki są z czujnikami zużycia.

Opublikowano

:szukaj: bylo wiele razy

eeeehhhhh.... niech Ci bedzie.....

Bosch 0 986 424 482

do tego:

TRW GDB1307

Ferodo FDB1323

Ate 13.0460-7110.2

Opublikowano
  • Autor

:szukaj: bylo wiele razy

eeeehhhhh.... niech Ci bedzie.....

Bosch 0 986 424 482

do tego:

TRW GDB1307

Ferodo FDB1323

Ate 13.0460-7110.2

Dzięki kolego. Co prawda korzystałem z szukajki i widziałem wiele Twoich odpowiedzi w sprawie tarcz i klocków, ale jakoś nie rzucił mi sie w oczy numer BOSCHA do tych tarcz. W miedzyczasie znalazłem w necie katalog BOSCHA i z tego katalogu wynika, że do mojego modelu pasują klocki o symbolu 0 986 424 706. Co o tym sądzisz ?

Opublikowano

tak, zgadza sie

pomyliłem sie kolego, nie spojrzałem na rocznik, sorry

ten nr który podałeś odpowiada klockom do twojego auta :good: :good: :good: :good:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 22:49_________________________________________________http://ecat-online.bosch.de/toc/pl/0000JtyscuSKLHlJBrw5a_1dQVi:-1.srv?view=VIndexFramesetJsp

wszystko sie zgardza odnosnie nr

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

wiem, ze temat stary ale mam pytanie czy prawda jest ze do seryjnego AWX`a sa dwa rodzaje klockow ??

Opublikowano

Ostatnio do swojego awx szukalem klockow i okazalo sie ze sa jakies ze sprezynka i bez.Ja zalozylem ferodo premier FDB1717 i pasowaly ;)

Opublikowano

.Ja zalozylem ferodo premier FDB1717 i pasowaly ;)

no właśnie-czym się one różnią? FDB XXXX co oznaczają te numery?
Opublikowano

.Ja zalozylem ferodo premier FDB1717 i pasowaly ;)

no właśnie-czym się one różnią? FDB XXXX co oznaczają te numery?

co oznaczają?????

kolejne numery :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale tak na poważnie to nie bardzo qumam o co pytasz Dominik... :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

ale tak na poważnie to nie bardzo qumam o co pytasz Dominik

FDB 1717,a FDB 1323-czym się różnią?
Opublikowano

FDB1167 - klocek bez czujnika do B5, wym. 157/74/19.5mm

FDB1323 - klocek z czujnikiem do B5, wym. 156/71/20.4mm

FDB1717 - klocek z czujnikiem do B6/7, wym. 156/74/20.1mm

Opublikowano

FDB 1451 do czego są te klocki-bo kupiłem do siebie,i mi przysłał te,wiem,że powinny być FDB 1717 i teraz czekam na ruch tego sprzedawcy,bo jestem pewien,że na aukcji były ferodo FDB 1717,ale gość chce mi wcisnąć FDB 1451 i twierdzi,że pasują-wiadomo,że do tych zacisków,co mam-nie ma szansy na wciśnięcie tych klocków-chciałem wiedzieć,czym się różnią poszczególne numery :wink4: poza wyglądem

Opublikowano

FDB1451 to klocek z czujnikiem zuzycia ale do zacisku Lucas, tarcza 280mm

Dominik musisz sprawdzic jaki masz zacisk u siebie, bo w B6/7 tez sie trafiały takie zaciski

ale jesli jestes pewien że masz zacisk Ate to klocek jest FDB1717

nie pora przejsc juz na 320/345mm ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

FDB1451 to klocek z czujnikiem zuzycia ale do zacisku Lucas, tarcza 280mm

Dominik musisz sprawdzic jaki masz zacisk u siebie, bo w B6/7 tez sie trafiały takie zaciski

ale jesli jestes pewien że masz zacisk Ate to klocek jest FDB1717

nie pora przejsc juz na 320/345mm ????? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

na sto procent mam ate :wink4: sprzedawca próbuje mi kit wcisnąć,bo złe wysłał :wink4:

a co do zacisków z S-nie mam na razie pieniędzy na taki upgrade :confused4:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 10:46_________________________________________________a jeszcze jedno-tak,żebym był pewien-Lucas by tylko w B5,czy w B6 też?

Opublikowano

B5, 6 i 7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.