Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Bukowina Tatrzańska 2010 Hot Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak więc czekamy na relacje dla tych co nie pojechali :cool1:

Opublikowano

macie co pic ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Napewno mają :naughty:

Opublikowano

Dawać materiały kompromitujące. Już na kolejny muszę pojechać bo mnie chu....joza bierze :wallbash:

Opublikowano

pewnie tańczą Walca... popijają winem i zaraz cisza nocna...

Opublikowano

pewnie tańczą Walca... popijają winem i zaraz cisza nocna...

Albo są już tak naje**ni, że leża gdzie popadnie :naughty:

Opublikowano

OK. Daję następujący kompromitujący materiał: :decayed:

Po zVAGowaniu wyrzuciło mi komunikat

---------------------------------------------------------------

1539 Nie znany kod błędu

brak osprzętu / nie związany ze sprzętem

776 Czujnik poziomu pojazdu przód Lewy-G78

przerwa lub zwarcie do masy

---------------------------------------------------------------

Ponieważ wszyscy najlepsi spece* są teraz na miejscu zadaję pytanie :?:

Mam zamawiać w ASO nowy czujnik w ciemno, czy jest szansa, że to może wiązka :?:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

*) Spanky się nie liczy bo to nie spec :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

to najpierw doprowadz termike silnika do porzadku ... a nie zaczynasz temat od doopy strony ...

W serwisie powiedzieli, że tak ma być. Wymienili termostat i nic to nie zmieniło. Zreszta poczytaj na forum nt dogrzewania TDI.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Też popijam ale z żalu że mnie tam nie ma :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Postaram się zrobić wszystko żeby za rok jak Bozia dopomoże pojechać

i :drunk::drinks: :buha :drunk::drinks: ha: :radocha::dance2::audi: :audi: :lazy: :lazy:

Opublikowano

pewnie już najazd mieli - policja im przetrzepała bryki i kieszenie :evil: właśnie mówili w tvnie, że w Bukowinie T. znaleźli szajkę i odebrali 13 kradzionych samochodów :kox:

Opublikowano

pewnie już najazd mieli - policja im przetrzepała bryki i kieszenie :evil: właśnie mówili w tvnie, że w Bukowinie T. znaleźli szajkę i odebrali 13 kradzionych samochodów :kox:

:polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

To pewnie co niektórzy będą szukali okazji na powrót :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Tak teraz na pewno wyglądają

l_7kA.jpg

Opublikowano

Tak teraz na pewno wyglądają

l_7kA.jpg

To się nazywa zlot!

Pokaże rano żonce jak będę za rok wyglądał :kox:

Chyba że na letni mi uda się przyjechać :gwizdanie:

Opublikowano

Tak teraz na pewno wyglądają

l_7kA.jpg

tylko, że oni na śniegu :kox:

Do VII Ogólnopolskiego Zlotu Audi A4 Klub Polska pozostało: 0 dni -5 h -36 min. -49 sek. :gwizdanie:

Opublikowano

W BT nie ma już podobno śniegu :naughty:

Opublikowano

W BT nie ma już podobno śniegu :naughty:

Robert ważne że są ławki bo mają na czym siedzieć lub leżeć :kox: ale mają fajnie :good:

Opublikowano

Robert ważne że są ławki bo mają na czym siedzieć lub leżeć :kox: ale mają fajnie :good:

Ja też zaraz polegnę obok Mojej Kochanej Żonki :kox:

Opublikowano

W BT nie ma już podobno śniegu :naughty:

Robert ważne że są ławki bo mają na czym siedzieć lub leżeć :kox: ale mają fajnie :good:

Dobrze, że są ławki, bo mają POD CZYM leżeć :decayed: :decayed: :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.