Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Taśma do owijania downpipe lub kolektora wydechowego ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś z Was może mi doradzić jaką kupić taśmę do owinięcia downpipe ?

Jest tego na Allegro kilka typów i nie wiem co wybrać, może stosowaliście któryś z nich i możecie polecić.

Ewentualnie może wiecie gdzie można to kupić bezpośrednio w Warszawie ?

z góry dzięki za pomoc :good:

Opublikowano

http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=397

można kupić z tego linka, można kupić z allegro, jak kto woli :)

można też kupić taśmę czarnego koloru :wink4:

to chyba na tyle w temacie :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Pucek :)

Kolor jest bez różnicy bynajmniej dla mnie, ważne aby nie spowodowała pożaru pod maską hehe zamiast izolować.

Ale już zakupiłem na Allegro, mam nadzieję że okaże się dobra.

tak czy inaczej dzięki za pomoc

Opublikowano

Jak już założysz taśmę termoizolacyjną to się nie wystrasz że coś się pod maską pali :decayed: taśma musi się wypalić :gwizdanie:

Opublikowano

Dzięki Pucek :)

Kolor jest bez różnicy bynajmniej dla mnie, ważne aby nie spowodowała pożaru pod maską hehe zamiast izolować.

Ale już zakupiłem na Allegro, mam nadzieję że okaże się dobra.

tak czy inaczej dzięki za pomoc

Do jakiej temp szukasz tej taśmy, masz graty seri czy inne customowe turbo. Do seryjnego turbo respectowa taśma starcza a jeśli cos innego to nie polecam bo ta taśma non stop będzie smierdziała spalenizna. NAjlepsze taśmy to termotec amerykańskie:)

W Wawie zadzwoń tu:

http://www.rpmotorsport.pl/auta/uklady_wydechowe_akcesoria-c-749_73_74.html

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za rady, taśma już zakupiona i zainstalowana, po solidnym sprincie wypalona.

Kupiona na Allegro za 60 zł (5m) moim zdaniem daje rade.

wylot odetkany....

teraz czas na dolot :)

Opublikowano

Dzięki za rady, taśma już zakupiona i zainstalowana, po solidnym sprincie wypalona.

Kupiona na Allegro za 60 zł (5m) moim zdaniem daje rade.

wylot odetkany....

teraz czas na dolot :)

trochę przepłaciłeś bo za 75 zł mogłeś mieć 10 metrów, a drugą połowę z tego śmiało mogłeś sprzedać lub wykorzystać do owinięcia TIPa :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Zależało mi na czasie a że nie znalazłem nic korzystniejszego to kupiłem to co było. Najważniejsze że daje radę. Zrobiłem już około 4 tysiące km. Turbo codziennie świeci jak żaróweczka a taśma wytrzymuje bez problemu. :)

Opublikowano

Witam,

mam pytanko bo chciałbym owinąć kolektor i ile metrów potrzeba aby go dokładnie owinąć ?

znalazłem taka taśmę i nawet może ładnie sobie wyglądać

http://allegro.pl/item1058765642_tasma_termoizolacyjna_grafitowa_bandaz_2_5m.html

I jeszcze jedno mam pytanko bo miedzy kolektorem a tłumikiem środkowym jest obejma i tam mi przepuszcza nieznacznie spaliny czy mogę owinąć tą taśmą żeby nie przepuszczało ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.