Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach


kermit1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Co sądzicie o ty felgach do czarnej A4 B6 1.8Turbo Quatro z 2002r??

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=948403519

Wiem że zaraz powiecie że najlepiej minimum 17'' itp.. jednak ja do A4 którą kupiłem tydzień temu dostałem 4 nowiutkie opony letnie Michelin 195/65 na 15'' więc jest mi trochę szkoda żeby leżały i krachciały a ja żebym kupował nowe opony np 18'' (po dziurach zwanymi drogami w Polsce po których jeżdżę 17 czy 18 u mnie by się nie sprawdziły) a poza tym nie mam tyle kasy żeby kupić i alu i opony 18''

- obecnie są zimówki na oryginalnych alu Audi też 15''

Doradźcie czy te felgi na coś się nadają czy może po spotkaniu z pierwsza lepszą dziurą zrobią się kwadratowe??

Jak w praktyce sprawują się polerowane felgi, czy po jakimś czasie nie pęka polerka i nie odpada??

Czy słyszał ktoś jakieś opinie na temat felg ION, Amerykańskie czy zwykły szajs z Chin ??

Wizualnie mi się podobają jednak ciekawy jestem jak fizycznie będą się spisywały??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz powiecie że najlepiej minimum 17'' itp..

No w b6 to 15'' to nie wygląda najlepiej, sam mam 15'' na zimę to wysoki profil akurat ale na lato to 16 musi być w b6. Sprzedaj te 15'' i zakładaj 16'' jeżeli nie chcesz 17''

ps. zmień rodzaj silnika w opisie profilu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no 15 cali to nie ciekawie jak do b6 moze lepiej sprzedaj te opony i kup komplet chociaz16.a co do tych felg to nie wydaje mi sie zeby one byly trwale proponuje kupic uzywane ori napewno wiecej pojezdzisz.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- obecnie są zimówki na oryginalnych alu Audi też 15''

skoro masz ori to zakładaj na nie lato.. na zimę dokup stal i będzie dobrze :good:

swoją drogą jak masz kasę na te felgi to sprzedaj opony i za to kupisz komplet używanych 17 a nawet 18 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...