Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fotograficzne Archiwum Meetingów Kujawsko - Pomorskich


majki77

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem przedstawić małą relacje z wizyty w poznaniu , tak aby ci co nie byli mogli chociaż zobaczyć co nieco wiecej

No i udało się , po długich poszukiwaniach , kabla oczywiście nie dałem rady znaleźć , ale zainwestował i kupiłem czytnik ... Fotki nie są jakieś naprawdę fajne , ale starałem się uchwycić najfajniejsze momenty podczas naszej wizyty w Poznaniu jak i w samej drodze do niego . Wybaczcie mi ten mój zapłon , ale nie było innego wyjścia

25-tego kwietnia o godzinie 12:30 mieliśmy spotkać się na Stacji ORLEN na przeciwko WZL-i na Błoniu . Jako pierwszy dojechałem ja komunikacją miejską , ale długo nie musiałem czekać , bo po chwili zjawił sie Artur , a zaraz za nim przyjechał Nowek z Patrycją :) Czekając za Majkim , Rafim i Aśką zrobiłem kilka zdjęć :>

dsc01661s.th.jpgdsc01662l.th.jpgdsc01663l.th.jpg

Gdy dostaliśmy sygnał od Majkiego że mamy już ruszać , wsiedliśmy do samochodów i uderzyliśmy w kierunku Białych Błot , a następnie na Poznań

dsc01665.th.jpgdsc01668c.th.jpgdsc01669p.th.jpg

Nie zabrakło na trasie cwaniaków , których trzeba było pózniej wyjaśnaić

dsc01671m.th.jpg

Tego samochodu nie trzeba przedstawiać , wiadomo w jakim celu wydarł "dzide" do przodu :gwizdanie:

dsc01674qf.th.jpg

Później już jechaliśmy spokojnie Droga mijała przyjemnie i szybko

dsc01675.th.jpgdsc01676ng.th.jpgdsc01679ke.th.jpgdsc01680z.th.jpg

dsc01681y.th.jpgdsc01684d.th.jpgdsc01686t.th.jpg

No i w końcu przyszedł też czas na przerwę papierosową , a dla niektórych tylko na rozprostowanie nóg . Ja korzystając z okazji uwieczniłem te chwile

dsc01687pj.th.jpgdsc01689f.th.jpg

A nowek , oczywiście najlepiej przygotowany do takiej wyprawy , zajadał sie schaboszczakiem którego udało mi się uwiecznić zaraz przed jego skonsumowaniem

dsc01690w.th.jpg

Po tej chwili "wytchnienia" wyruszyliśmy dalej . Chwilę przed poznaniem zadzwoniłem do Glovasha , z prośbą o pokierowanie nas przez poznań abyśmy na czas dojechali na parking King Crossu. Umówiliśmy się z nim na stacji BP juz na terenie Poznania . Po około 10 minutach zjawił się, ale doszło do nas info ze niedługo też dojedzie Tomek który wyjechał dopiero z domu jak my już byliśmy w Szubinie i nas dogonił Oczywiście z tego miejsca wielki szacunek dla niego

dsc01692.th.jpgdsc01693b.th.jpg

Gdy Tomek dojechał , wyruszyliśmy juz w kierunku CK , bo i tak już byliśmy spóźnieni

dsc01694q.th.jpg

tego pana , jak i jego samochodu nie trzeba przedstawiać :gwizdanie:

dsc01695o.th.jpg

dsc01696wf.th.jpgdsc01698rg.th.jpgdsc01701pu.th.jpgdsc01700p.th.jpg

No i dojechaliśmy Parking CK Poznań :

dsc01704gd.th.jpg

dsc01704gd.th.jpg

Po przywitaniu i chwili rozmowy , poszliśmy na kawę , a niektórzy również na mały poczęstunek

dsc01706vd.th.jpgdsc01708h.th.jpgdsc01713f.th.jpg

Następnie koledzy z poznania , postanowili troche nas "oprowadzić" po poznaniu , a jednoczesnie zrobić małą parade AUDIK przez miasto

dsc01720k.th.jpgdsc01721q.th.jpg

Mała postój , aby wszyscy nadążyli

dsc01725mm.th.jpg

No i dojechaliśmy na miejsce docelowe , ale niestety zapomniałem nazwy

dsc01726w.th.jpg

______________________________________________________________________________________________________________________

dsc01727a.th.jpg

dsc01730a.th.jpg

dsc01731t.th.jpg

dsc01735r.th.jpg

No i w drodze powrotnej zachaczyliśmy o Mc Donald . (takie SPY Foto )

dsc01736x.th.jpg

+ Bonus , jaki przyjechał do Maca jak my akurat wyjeżdzaliśmy , widok nie częsty na naszych ulicach

dsc01738q.th.jpg

Na koniec chciałbym podziekować Arturowi , Nowkowi i Majkiemu , bo dzieki nim udało mi sie dojechać do Poznania , jak i szcześliwie wrócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separator, co by kolejne posty Kierowniak się nie skleiły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...