Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] Zapytanie odnośnie felg


mxzibi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Podobają mi się te fele http://moto.allegro.pl/item972181400_alufelgi_oryginalne_audi_a6_a4_a3_7x16_5x112_et35.html ale zostały polakierowane.

mam pytanie czy warto takie fele nabyć ?

Czy ten lakier nie jest bardziej podatny na zarysowania czy przypalenie od klocków ( nagar ) ?

Może ktoś ma lakierowane felgi i ma już jakąś opinie o takich felach ?

Pozdrawiam

zibi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felgi były lakierowane to zawsze istnieje ryzyko, że ktoś coś przy nich majstrował... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felgi były lakierowane to zawsze istnieje ryzyko, że ktoś coś przy nich majstrował... :thumbdown:

Też tak myślę .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felgi były lakierowane to zawsze istnieje ryzyko, że ktoś coś przy nich majstrował... :thumbdown:

Też tak myślę .

pozdrawiam

Eeeee - ja mam lakierowane felgi, bo poprzedni właściciel pozdzierał je nieco. Lakier jak jest dobrze położony, dodane do niego co powinno i nałożony dobry klar, to nie ma problemu z niczym. Ja na swoich nawet ryski nie widzę, a śmigam drugi sezon.

Jedynie co, to okurwieniec wulkanizator zdarł mi farbę na 2 felgach na rancie i to zdrowo podczas ściągania opony, bo stwierdził, że to się zdarza przy oponach niskoprofilowych :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ogólnie może koleś z linku pomalował, żeby nie sprzedawać za marną kasę poniszczonych. Jeden minus jaki widać na fotkach, to to, że jeśli auto wyjechało właśnie z myjki i ktoś je pucował (a nie ochlapał wodą), to ślady po klockach powinny zejść spokojnie i bez problemu.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 09:24_________________________________________________Chociaż teraz jak się przypatrzeć, to auto wygląda jedynie na ochlapane z kurzu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felgi były lakierowane to zawsze istnieje ryzyko, że ktoś coś przy nich majstrował... :thumbdown:

Też tak myślę .

pozdrawiam

Eeeee - ja mam lakierowane felgi, bo poprzedni właściciel pozdzierał je nieco. Lakier jak jest dobrze położony, dodane do niego co powinno i nałożony dobry klar, to nie ma problemu z niczym. Ja na swoich nawet ryski nie widzę, a śmigam drugi sezon.

Jedynie co, to okurwieniec wulkanizator zdarł mi farbę na 2 felgach na rancie i to zdrowo podczas ściągania opony, bo stwierdził, że to się zdarza przy oponach niskoprofilowych :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ogólnie może koleś z linku pomalował, żeby nie sprzedawać za marną kasę poniszczonych. Jeden minus jaki widać na fotkach, to to, że jeśli auto wyjechało właśnie z myjki i ktoś je pucował (a nie ochlapał wodą), to ślady po klockach powinny zejść spokojnie i bez problemu.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 09:24_________________________________________________Chociaż teraz jak się przypatrzeć, to auto wygląda jedynie na ochlapane z kurzu :kwasny:

Jak są dobrze zrobione to raczej nie ma się o co obawiać. :good: Tylko pytanie kto mu to robił i jak. Bo malowanie felg to koszt minimum 400pln - więc jest pytanie czy dokładał tyle, żeby je sprzedać za 800pln? :mysli:

A co do tego zdzierania przy niskim profilu to rzeczywiście tak jest. Trzeba wtedy szukać wulkanizatora z rolkową maszyną do zdejmowania/zakładania gum. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli felgi były lakierowane to zawsze istnieje ryzyko, że ktoś coś przy nich majstrował... :thumbdown:

Też tak myślę .

pozdrawiam

Eeeee - ja mam lakierowane felgi, bo poprzedni właściciel pozdzierał je nieco. Lakier jak jest dobrze położony, dodane do niego co powinno i nałożony dobry klar, to nie ma problemu z niczym. Ja na swoich nawet ryski nie widzę, a śmigam drugi sezon.

Jedynie co, to okurwieniec wulkanizator zdarł mi farbę na 2 felgach na rancie i to zdrowo podczas ściągania opony, bo stwierdził, że to się zdarza przy oponach niskoprofilowych :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ogólnie może koleś z linku pomalował, żeby nie sprzedawać za marną kasę poniszczonych. Jeden minus jaki widać na fotkach, to to, że jeśli auto wyjechało właśnie z myjki i ktoś je pucował (a nie ochlapał wodą), to ślady po klockach powinny zejść spokojnie i bez problemu.[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 09:24_________________________________________________Chociaż teraz jak się przypatrzeć, to auto wygląda jedynie na ochlapane z kurzu :kwasny:

Jak są dobrze zrobione to raczej nie ma się o co obawiać. :good: Tylko pytanie kto mu to robił i jak. Bo malowanie felg to koszt minimum 400pln - więc jest pytanie czy dokładał tyle, żeby je sprzedać za 800pln? :mysli:

A co do tego zdzierania przy niskim profilu to rzeczywiście tak jest. Trzeba wtedy szukać wulkanizatora z rolkową maszyną do zdejmowania/zakładania gum. :hi:

A już mu chciałem pojechać i dać klapsa - podziękował za wyjaśnienie :naughty: Wpakował i tam jakieś radło i się mocno po fakcie zdziwiłem - gdyby mnie dziad uprzedził, to bym u niego nie zrobił i tyle.

Co do malowania, to może odstawił lekką fuszerkę dla picu i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej kupić pozdzierane niż lakierowane-tak jak koledzy piszą lakierowae to mogły być pokżywione ale też mogły być delikatnie obdrapane tylko(kot w worku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lakierowane bo miałem poodzierane ranty jak kupiłem auto.

śmigam na nich od lutego 2009 przez cała zime do teraz i nic sie niedzieje.

Tylko, ze ja wiem ze były tylko poodzierane a tutaj nie wiadomo ale z drugiej strony jeśli mozesz jechac je poogladać to zobaczysz czy tylko było malowane z wierzchu, bo jak z wierzchu to pisze prawde a jak całe to mogą być ukryte niedaj Boże spawy :shocked:

Ale te wygladają na pomalowane z wierzchu bo środek maja brudny.

Wszystko idzie ocenić jak sie widzi felgi a tak ze zdjecia to troszke ciezko :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...