Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sportec

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sportec

  1. Na temat zwrotu akcyzy bylo szczegolnie glosno kilka lat temu. Wedlug przepisow EU nie bylo to zgodne z prawem. Nie wiem co sie zmienilo od tamtej pory dlatego chcialem sie poradzic kogos kto jest w temacie. Temat oplaty recyklingowej tez byl poruszany i niektorzy strali sie o jej zwrot. Stad moj watek i prosba o wszelkie info na ten temat
  2. Witam wszystkich :hi:mam pytanie jak w temacie. Kolega kupil auto rok produkcji 2007... auto kupione w sierpniu 2010r. Czy moze ubiegac sie o zwrot akcyzy i oplaty recyklingowej?? po jakim czasie od rejestracji auta? jest jakis okreslony czas? czy moze to byc od razu? jesli tak to moglabym prosic o jakies wzory tych dwoch pisemek? i gdzie je zlozyc? za oplate recyklingowa do NFOŚiGW tak? a akcyze? do urzedu celnego? Z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi pozdrawiam. [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 01:40_________________________________________________Nikt nie orientuje sie w temacie??
  3. tak, ale na 205 Kolego, chyba mialas na mysli rozmiar 225? Felga ma szerokosc 8J, et43
  4. Witam Koledzy ma pytanie czy na 18" mozna wrzucic bez problemu opone o profilu 45? Wczensiej mialem 17" z takim wlasnie profilem i przyznam sie ze jest spora roznica w komforcie jazdy miedzy profilem 40. Posiadam zawieszenie 1BV. Nie chcialbym zmieniac felg poniewaz 17" nie wystepuja we wzorze felg DTM. Nie mowie oczywiscie o podrobkach z ktorymi i tak sie nie spotkalem. Nie uzywam dystansow i et felg jest fabryczne. Z gory dziekuje za wszelkie info. Pozdrawiam
  5. Witam Mam pytanie jak nazywa sie czerwony element na zdjeciu i przede wszystkim gdzie mozna go dostac. Patrzylem na allegro ale nic nie widzialem http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://images35.fotosik.pl/12/3da6401a9532766a.jpg&imgrefurl=http://www.racingforum.pl/lofiversion/index.php%3Ft58274.html&usg=__GVb49hG1SS2nioEzrN2_2mSQDiI=&h=600&w=800&sz=116&hl=pl&start=0&zoom=0&tbnid=D_5UU6oifRuNlM:&tbnh=107&tbnw=143&prev=/images%3Fq%3Dzacisk%2Ba4%2Bs%2Bline%26um%3D1%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26biw%3D1920%26bih%3D880%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=599&ei=49eCTLH5F5SCswao-_DmCA&oei=49eCTLH5F5SCswao-_DmCA&esq=1&page=1&ndsp=33&ved=1t:429,r:32,s:0&tx=103&ty=85 Z gory dziekuej za info. Pozdrawiam
  6. 17" to dobry kompromis. Ja caly czas jezdze na takim rozmiarze latem i jestem zadwolony. Polecam obiznienie auta bo jednak na seryjnym setapie auto troche za bardzo sterczy. JA u siebie wrzucilem -30 i jest super:) Co do rozmiaru opon to 215/24, 225/45 albo 235/45. Na koleinach trzeba uwazac ale na normalnej drodze jedzie sie jak po szynach :kox:
  7. Bylo cos kombinowane wiec lepiej nie brac tylko szukac czegos oryginalnego. Ja mam do sprzedania ladnijeszy wzor felg 5-ramienny s line:gwizdanie:
  8. s line gora :gwizdanie: Na nasze drogi najwiekszy kompromis to 17" chodz nikektorzy uwarzaja za rozmiar 16". Ale jezdzac z glowa mozna tez wsadzac 18" Jestem wlasnie na etpaie zmiany felg ale najpierw musze sprzedac swoje 17"
  9. Witam :hi:1 ladnie wyglada ale momo robia chyba jeszcze lepsze wrazenie. Jakie masz zawieszenie? Dolaczam sie do tematu bo jestem wlasnie na etapie poszukiwania ladnych 17" na lato
  10. Witam:hi: Furka siwetnie sie prezentuje. Koledzy gdzie mozna dopasc taki zderzak? Jestem wlasnie na etapie zmian zderzakow. Prosze o wszelkie info
  11. Witam Rowniez dolaczam sie prosby kolegow. Moj mail [email protected]. Z gory dzieki za ksiazke. Pozdrawiam
  12. Witam wszystkich Natknalem sie dzisiaj na firme o nazwie jak w temacie czyli O.CT. Planuje zmienic softa w swoim aucie i szukam miejsca gdzie moglbym bezpiecznie to zrobic. Czy ktos slyszal o tej wlasnie firmie? A moze juz ktos korzystal z ich uslug. Dziekuje za wszelkie info A to linik do nich: http://www.oct-polska.pl/index.php
  13. Witam! Jestem posiadaczem a4-b6.Bardzo podoba mi wizualizacja a4 przeprowadzana przez szwajcarska firme Sportec. Chcialbym sie dowiedziec czy w polsce sa miejsca, firmy ktore zajmuja sie dystrybucja roznych elementow w/w firmy lub ewentualnie firm niemieckich. Glownie chodzi mi o elementy tj. nakladki pod zderzak przedni ,tylni oraz listwy progowe-chodz inne tez mnie interesuja. Szukalem tutaj juz tutaj tematow na temat firm profesjonalnych firm tuningowych. Niestety nic nie znalazlem. Prosze o pomoc i dyskusje na ten temat z gory dziekuje za wszelkie info
  14. Z tej strony Piotrek. Pochodze z okolic Dęblina a obecenie przebywam w Wawie. Mam juz swoje upragnione audi. Teraz czas na male zminay Lubie oryginalosc;)Pozdrawiam wszystkich :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.