Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chciałbym zmienić dysk 2,5" co polecacie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam dysk 320GB, 2.5", 5400 obr, SATA, 8MB - trzeba go zmienić, warunki to:

większy/równy 320GB, odporność na wstrząsy - do laptopa, w miarę cichy, nie mający tendencji do grzania się

Nie wiem czy warto zmieniać parametry dysku (na szybszy, więcej pamięci itp)?

[br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:25_________________________________________________Jak tam nie ma fachmenów od hardweru?

Opublikowano
  • Autor

To jak to z tymi samsungami dobre są?

Bo mój właśnie też JI tylko 320GB i coś z nim się dzieje od jakiegoś czasu, pewnie troszkę pociągnie a jak poddam go "naprawie" to i znacznie dłużej, ale chucham na zimne i szukam nowego.

Opublikowano

dobre sa. ostatnio dwa WD mi padly i jeden Seagate. samsungi dzialaja najdluzej. do starego dokup obudowe 2.5" i uzywaj jako zewn.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

tak też zamierzam ... będzie robił za "magazyn" multimediów

niedawno tak na szybko szperałem żeby obudował miała LAN ale jakoś tylko 3,5calowe znalazłem[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 21:36_________________________________________________A co powiecie o Seagate:

http://www.komputronik.pl/index.php/product/75232/Podzespo_y_PC/Dyski_twarde/Seagate_Momentus_7200_4_500_GB_7200_16MB_Serial_ATA-300_G_Force_.html

tu już parametry wyższe 7200 i 16MB

Opublikowano

pamietaj, ze szybki dysk w laptopie sie grzeje i halasuje.

Opublikowano
  • Autor

zdaję sobie z tego sprawę dlatego pytam, bo nie mam praktyki z dyskami 7200 w lapku

Opublikowano

Ja zdecydowanie nie polecam samsunga miałem z nimi złe doświadczenie. Moim zdaniem WD najmniej awaryjne. Hitachi tez są całkiem niezłe

Opublikowano

Ja mam samsunga 250GB, 7200 obr/min i jest szybszy ale i dużo głośniejszy od wcześniejszego Fujitsu 60 GB i 5400obr/min

Raczej bym nie polecał samsunga, mam go teraz w obudowie zew. bo nieraz podczas prac zdarzało się że jakieś błędy się pojawiały podczas pracy systemu (wnioskuję że mogły się głowice zacinać)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.