Jump to content
IGNORED

[B5] nie oryginalny podłokietnik

bartekA4
 Share

Recommended Posts

Tragedia,syf :sick3: niebierz tego bo bedziesz żałował, uzbieraj kasę i kup ori.

Ja już raz wypróbowałem wynalazek z allegro i bardzo żałuje, nigdy więcej podrób.

Tylko oryginał :audi:! Kupisz badziewie i będziesz żałował. :wallbash:

no tak właśnie myślę żeby doskładać i kupić ori tylko pewnie nie tak łatwo dobrać kolor do tapicerki. A ten z wygladu bajka jeszcze chromowane ramki na zegary i by nawet sie wkomponowało w całość wnętrza:) Przemysle jeszcze sprawe, najwyżej zaryzykuje i pójdzie w kosz. :>

Pozdro :a4fan:

nie zalatuje wiocha?

Chyba niestety zalatuje!

Też szukam podłokietnika, bo niestety nie mam w swojej niuni :( I tylko ORI chodzi mi po głowie. ;)

powiem tak jak masz kase kupuj podróbe ale i tak pożniej kupisz ori.chodzi o to , że jak masz kasiure to 2 razy bedziesz płacił.. wniosek tylko ori.

w przyszlym tygodniu powinienem miec ori podlokietnik do sprzedania. kupilem kubelki w komplecie z podlokietnikiem, wiec przeloze tylko gorna klapke, zeby tapicerka mi pasowala :) i bedzie na sprzedaz. W tym momencie mam taka stalowa (standardowa z rocznika 96-97) i taka klapka bedzie zalozona. jak juz bede go mial na miejscu, zrobie fotki i bedzie w dziale SPRZEDAM. cena dla forumowiczow oczywiscie bedzie mniejsza niz te z allegro ;)

pozdraiwam