Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Wahacze ori na allegro


arche

Rekomendowane odpowiedzi

LMO można już trafić za 1200 zł w komplecie, nawet ktoś ostatnio na forum sprzedawał świeżo przywiezione z Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo drogo moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1800zł to nie jest rewelacja...

Z pewnego źródła kupisz za ok. 1.500zł

Zagadaj do Tom77.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeż się "tak zwanych oryginałów" czyli ordynarnych podróbek o karygodnej jakości takich firm jak Master Sport, Dachstein, Herzog, Hans Pries, Febi, Mayle, TRW, RTS i innych chińskich "no name'ów", ich trwałość jest ABSOLUTNIE ŻADNA

ten tekst ro***erdala mi tatuaze :thumbdown: bo co do TRW to niemoge sie z tym zgodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeż się "tak zwanych oryginałów" czyli ordynarnych podróbek o karygodnej jakości takich firm jak Master Sport, Dachstein, Herzog, Hans Pries, Febi, Mayle, TRW, RTS i innych chińskich "no name'ów", ich trwałość jest ABSOLUTNIE ŻADNA

ten tekst ro***erdala mi tatuaze :thumbdown: bo co do TRW to niemoge sie z tym zgodzic

Porównujesz FEBI, TWR do Master Sportów, Herzoga i Dachsteina.. - gdzie logika..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeż się "tak zwanych oryginałów" czyli ordynarnych podróbek o karygodnej jakości takich firm jak Master Sport, Dachstein, Herzog, Hans Pries, Febi, Mayle, TRW, RTS i innych chińskich "no name'ów", ich trwałość jest ABSOLUTNIE ŻADNA

ten tekst ro***erdala mi tatuaze :thumbdown: bo co do TRW to niemoge sie z tym zgodzic

Porównujesz FEBI, TWR do Master Sportów, Herzoga i Dachsteina.. - gdzie logika..

nie ja nie porownuje,ale ten gosc z alledrogo smie twierdzic ze febi a takze TRW to NOŁ NEJMY..DEBIL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.. Dobra, nie zaznaczyłeś, że to cytat z aukcji - a nie przeglądałem jej całej..

Zwracam Honor :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A.. Dobra, nie zaznaczyłeś, że to cytat z aukcji - a nie przeglądałem jej całej..

Zwracam Honor :hi:

ok spoko nic sie nie dzieje,,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzaliscie kiedys Hans Pries? bralem duzo juz elementow zawiechy i jakos nie ma tragedi,kumpel w intercarsie mi polecil bo mowi ze srednia polka wiec sprawdzilem i nie ma lipy jak za takie ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takich rzeczach nie warto oszczedzac bo moze to sie skonczyc kolejnym + na drodze, u znajomego chodzil tani komplet wahaczy w passacie i przy wjezdzie do domu pekl banan i kolo bezwladnie poszlo do tylu dotykajac chlapaka. Gdyby sie stalo to na trasie przy predkosci zapewne oszczednosc wyszlaby zdrowiem albo nawet i zyciem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem TRW ( 30 tyś przebiegu żadnych oznak żużycia) i pękł przy 110km/h ( dolny prosty) na sworzniu więc zasadady na to nie ma :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u znajomego chodzil tani komplet wahaczy w passacie i przy wjezdzie do domu pekl banan

Taka wada materiału może się zdarzyć wszędzie, na to nie ma reguły. Żeby mieć 100% pewności to musiałbyś strukturę materiału prześwietlać

ja miałem TRW ( 30 tyś przebiegu żadnych oznak żużycia) i pękł przy 110km/h ( dolny prosty) na sworzniu więc zasadady na to nie ma :thumbdown:

Zgadzam się w pełni. Możesz wydać 500zł na wahacze które pojeżdżą dłużej niż takie za 1000zł. Informacje że komuś stuka wahacz po przejechaniu 500km od wymiany świadczy o tym, że Pan Mietek ze stodoły nie postarał się z montażem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w 2009r w marcu Oryginalne wahacze na allegro firmy Lemforder po przejechaniu około 5 tyś km siadły mi dwa proste dolne przednie gość wymienił mi je w ramach gwarancji ale nie montowałem ich tylko kupiłem w sklepie firmy FEBI teraz mam przejechane na pozostałych wahaczach 15 tyś km i już jest reszta wahaczy do wymiany a te dwa Febiego co założyłem są dobre więc nie polecam tych niby Oryginałów z Allegro.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne wahacze na allegro firmy Lemforder po przejechaniu około 5 tyś km siadły mi dwa proste dolne przednie

to ja już przejechałem więcej na komplecie z Allegro za 450 zł i na razie pracują pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne wahacze na allegro firmy Lemforder po przejechaniu około 5 tyś km siadły mi dwa proste dolne przednie

to ja już przejechałem więcej na komplecie z Allegro za 450 zł i na razie pracują pięknie.

No to pięknie. :good:

Ale 5-10 tyś to żaden wyznacznik - no chyba, że po takim dystansie padły..

Może zostały źle zamontowane.. :mysli: może..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz pisze że po 5 tys. mu padły.

Masz rację że 5-10 tysięcy km to żaden wyznacznik, ale fakt że komuś padły np. po 1 tys. km jest już dziwny i zastanawiający co do metod wymiany. Chyba nawet najgorsza chińszczyzna (prawidłowo założona) wytrzyma sporo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz pisze że po 5 tys. mu padły.

Masz rację że 5-10 tysięcy km to żaden wyznacznik, ale fakt że komuś padły np. po 1 tys. km jest już dziwny i zastanawiający co do metod wymiany. Chyba nawet najgorsza chińszczyzna (prawidłowo założona) wytrzyma sporo dłużej.

Wiem, że tak napisał.

Ale podważam prawidłowość montażu.. Dobra z resztą robi się tutaj taka sama dyskusja jak w Rangingu Wahaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...