Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Logi dynamiczne i auto-scan Bryniowozu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kat - to byla diagnoza ASO (wiadomo kto w 99% pracuje w ASO)

ja poza 1 zaleceniami obstawiam WG lub (...) powstrzymam sie :polew:

Opublikowano

Diagnozy z ASO ... :D

A tak na poważnie. Zakładając, że kat jest zwalony (teraz nalezoło by określic co to jest "zwalony" kat - czy jest to kat zapchany, czy też taki, który stracił swe właściwości "czyszczące"; zakładam że to pierwsze, bo to drugie skutkowało by stosownym komunikatem i było łatwe do ustalenia) to skutkiem powinno byc zmniejszenie przepływu powietrza mierzone w g/s przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu doładowania.

A tu mamy jednoczesny spadek przepływu ze spadkiem doładowania.

A jakie wartości sa w Blocku 032 ?

Opublikowano

O tyle zmieni, że będziesz jeździł z zapalonym Check Enginem :-)

Co do cewki - jeżeli nie wypadaja ci zapłony (można to sprawdzic w Blocku 014, 015 i 016) to raczej wszystko jest OK.

Opublikowano

Elberoth jeździła nie jeździł Brynia to jedna z niewielu ozdób naszego Klubu czyt. KOBITKA !!! :D

Opublikowano

a pali Ci się Check Engine ??

Opublikowano

Elberoth jeździła nie jeździł Brynia to jedna z niewielu ozdób naszego Klubu czyt. KOBITKA !!! :D

A to sorry :embarrassed:

Check Engine Light (CEL) pojawia sie dopiero po kilkuset km.

O tym czy doładowanie wróciło na swoje miejsce mozna sie przekonać dopiero analizując logi. Wrażenia po wyjęciu kata są zawsze takie, że auto wydaje sie jechac szybciej. Ile z tego zawdzieczamy podświadomości/zwiekszeniu głosności auta, a ile przyrostowi mocy to juz zupełnie inna sprawa.

U mnie po wyjęciu zdrowego KATa wzrost mocy maksymalnej był zerowy, natomiast mock w zakresie 5.5-6.5k obr wzrosła o ok 5KM.

Opublikowano

Brynia zrób ponownie logi. Pojawi Ci się check engine niedługo. Potem jak go skasujesz to będzie się pojawiał coraz częściej. Mnie wyskakuje co dwa dni. Czasami nawet dzień po skasowaniu błędu. Trzeba nauczyć się z tym żyć do czasu aż tuner Ci tego nie wyłączy. Nasz ulubieniec z grodu kraka 5 razy próbował ja wyłączyc i nadal ja mam ;)

Opublikowano

Stan cewek możesz sobie sprawdzić w Blockach 014, 015 i 016. Jak nie masz misfires to znaczy że wszystkie cylindry chodza OK.

Jeżeli masz jeszcze jakieś oryginalne cewki, to warto je wymienic tak czy inaczej. Lubią sie psuć. Te nowe są juz w zasadzie bezawaryjne.

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.