Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wymiana akumulatora a wyzsze spalanie?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Krótko po kupnie a4 wymieniłem akumulator gdyz stary byl od nowosci jakies 10lat i juz słabo palił. Od czasu wstawienia nowego akumulatora wydaje mi sie ze wzrosło spalanie. Wczesniej komputer pokazywal 8,8 8,9 teraz 10,2! Czy jest to wina wymiany akumulatora i zwiazanej z tym kasacji ustawień dotyczacych wtrysku paliwa? Czy powinienem wgrać nowe ustawienia by zmnieszyc spalanie? Filtr powietrza tez wymienie, lecz wydaje mi sie ze te ustawienia trzebaby bylo w serwisie wgrac...co o tym sądzicie?

Opublikowano

gdzie sprawdzasz spalanie na komputerze która to pozycja w opcjach i jak to sprawdzic. Nie przejmuj sie mi auto o wiele wiecej pali

Opublikowano

Wyczyść i zaadaptuj przepustnicę :th: Powinno pomóc...

gdzie sprawdzasz spalanie na komputerze która to pozycja w opcjach i jak to sprawdzic.

Wydaje mi się, że kolega ma FIS i po prostu pisze mu w zegarach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gdzie sprawdzasz spalanie na komputerze która to pozycja w opcjach i jak to sprawdzic. Nie przejmuj sie mi auto o wiele wiecej pali

wajcha od wycieraczek ma takie 2 przyciski na koncu ktorymi przełączasz rozne pozycje jakie wyswietla komputer

Wyczyść i zaadaptuj przepustnicę :th: Powinno pomóc...

Nie omieszkam :>
Opublikowano

ja nie mam zadnych przycisków

Opublikowano

Musisz vagiem zrobić nastawy podstawowe.

Opublikowano

troche kitowo znowu koszty za podłazenie sie pod vaga

Opublikowano

To spróbuj zrobić to inaczej:

1- zagrzej samochód do min. 80stopni

2- zgaś go i odepnij aku (2-3min)

3- podepnij aku i odpal samochód, ale bez gazu i zostaw na wolnych obrotach kilka minut

Jak to nie pomoże to tylko vag.

Opublikowano

Teoretycznie jak odepniesz aku to by ustawienia wróciły do poprzednich powinno wyglądać tak:

popodłączeniu aku włączasz zapłon ale bez silnika na około 3 min. i dopiero wtedy włączasz silnik by osiągnął temp 90 stopni na postoju. powinno byc ok.

Opublikowano

ale co mi to da pokaze mi wtedy spalanie czy co

Opublikowano

ale co mi to da pokaze mi wtedy spalanie czy co

nic Ci to nie da bo oni nie piszą o Tobie :tongue4:

mowa jest o adaptacji przepustnicy po odpięciu aku

jak już ktoś zauważył Ty kolego nie masz FISa i spalania Ci nie pokaże :audi:

Opublikowano

To jasne że jak nie ma FIS ,to nie ma na wyświetlaczu spalania .Jemu chodzi oto,że nagle po zmianie aku podniosło sie spalanie.Jak metoda napisana przeze mnie nie pomoże to wizyta w serwisie .Wyczyszczenie przepustnicy i VAG.

Opublikowano

wiem o co mu chodzi bo czytać umiem :tongue4: ale ja nie odpowiadałem koledze bulizzorowi który założył wątek o aku tylko koledze redrickowi który włączył sie do dyskusji i zgubił troche wątek, widać nie tylko on :naughty:

Opublikowano

ale gapa ze mnie :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.