Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Trzęsie silnikiem


kostek01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

W moim audi dzieje się tak, że w momencie gdy silnik sie rozgrzeje do 90 stC i temperatura powietrza przekracza 18 stC, silnikiem zaczyna strasznie trząść jak również drązkiem skrzyni biegów. Wczoraj podłaczyłem kompa i wyszedł tylko błąd 17965 - regulacj ciśnienia doładowania, przekroczona granica regulacji P1557-35-00. Nadmieniam, że mam równierz odcięty zawór EGR. Pomóżcie nie wiem co robić? Czy odcięty zawór EGR może mieć na ten fakt jakiś wpływ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o logi grupy 013 to wszystkie mieściły się w: cyl1 -0,41; cyl2 -0,33; cyl3 -0,52; cyl4 0.61. Temperatura silnika według kompa wynosiła 88,2stC. Jeśli chodzi o grupę 023 to po świętach będę miał dopiero możliwość podłączenia, wtedy coś wrzucę. A Twoim zdaniem co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I jak sprawa się zakończyła ? Znalazłeś problem ? Udało się naprawić ?

U mnie mam dokładnie to samo. Trzęsie się cała buda i wydech. Jak jest włączona klima to sprawa jeszcze bardziej się nasila. Dodam tylko, że jak narazie wystarcza delikatna przegazówka .

Jeszcze nie miałem okazji zrobić logów. Dzisiaj u kumpla w Passacie TDI wyskoczył ten sam błąd (17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation) i jemu też się auto trzęsie jak latem się rozgrzeje.

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...