Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Poszycie boczków drzwi


karolasterka

Rekomendowane odpowiedzi

na necie moze jakas fabryka gabki lub cos w tym stylu ;( ale napewno cos sie znajdzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item988341792_pianka_tapicerska_gabka_materac_t25_1cm_200_120cm.html myśle że taka spokojnie da rade i jeszcze jej sporo zostanie za tą cenę ;)

wystarczy na allegro wpisać gąbka tapicerska, bo te pianki pod panele to sie raczej tylko pod panele nadają :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać komplet boczków (razem z fotelami) w ładnym, ciemnym welurze - taki welur to rzadkość w Audi A4.

Stylistycznie wygląda to mniej więcej tak jak często spotykane wykończenie welurowe w Audi A6 C4.

Welur jest dużo grubszy niż taki standardowy materiał i przyjemny w dotyku. Na razie więc nie będę "rzeźbić w gównie" naklejając na boczek nowe poszycie, tylko zamienię boczki.

Dodam, że niełatwo znaleźć ładne boczki, z niezniszczonym materiałem do Audi A4. Ale warto poszukać - to chyba jednak najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zapłaciłes za komplet?

500zł - za fotele przednie, tylna kanapę (składana i dzielona 2/3), komplet boczków z wyposażeniem - klamki, uchwyty, głośniki, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to materiał kupiony ( alcantara kolor popielaty :naughty: ) zostało kupić klej i rezamy panowie :decayed:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 07:52_________________________________________________chciałbym zapytać jeszcze raz o tą gąbke pod materiałem, u mnie ona się kruszy i chyba ją zerwę, czy moge dać zamiast jej taką piankę cieniutką co idzie pod panele podłogowe? sklei się to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

materiał zakupiony - alcantara kolor carnystalowy :> + klej w długi weekend będę działał :naughty:

a co dasz zamiast gąbki?

ja nie dawalem nic ( mam już 2 tylnie zrobione) tylko na krawędziach ( od tej strony co już jej nie widać) w koło pianka podłogowa tak tylko żeby nie było widać szpar bo ori ma gąbkę i w koło idealnie dolega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...