Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] G12 cena + porady


smołkers

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałem problem z górnym wężem od chłodnicy i spitolił mi cały płyn :confused4: :confused4: Zalałem zwykłej wody ( bo nawet nie było na orlenie destylowanej ) i teraz pytanie czy są jakieś preparaty do rozcieńczania G12 czy trzeba nalać całość od nowa normalnym G12 ?

Ewentualnie czy ktoś ma jakieś dojścia i może coś taniej załatwić ? :gwizdanie: :gwizdanie:

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G12 plus plus miesza sie z wodą destylowaną w zależności jaką temperaturę chce sie uzyskać:

2:3 - 24*C

1:1 - 36*C

3:2 - 52*C

Nr katalogowy G012 A8G M1

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja koledzy mam pytanie bo nie mogę bezpośrednio znaleźć.

Mam zalany różowy g12 w ukladzie, w ASO z tego co wiem sprzedają g12++ i nie wiem czy mozna go zalac do g12 (oczywiscie po rozcienczeniu)

G12+ wiem ze mozna wlac do g12 natomiast g12++ do g12 mozna ??? on jest chyba nawet fioletowy i nie wiem jak to wyglada, nie mają w ASO zwyklego g12 ? juz tylko g12++ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja koledzy mam pytanie bo nie mogę bezpośrednio znaleźć.

Mam zalany różowy g12 w ukladzie, w ASO z tego co wiem sprzedają g12++ i nie wiem czy mozna go zalac do g12 (oczywiscie po rozcienczeniu)

G12+ wiem ze mozna wlac do g12 natomiast g12++ do g12 mozna ??? on jest chyba nawet fioletowy i nie wiem jak to wyglada, nie mają w ASO zwyklego g12 ? juz tylko g12++ ?

mozna mieszac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...