Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny gadżet - tempomat:

20110628777.jpg

20110628778.jpg

20110628779.jpg

Może ktoś potrzebuje manetke FIS do Avant lub taśmę air baga??moge odsprzedać bo kupiłem komplecik...a mam sedana :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szalejesz :kox:

staram sie jak mogę :kox:...fura mam być :kox:

niedługo już nie będzie co montować bo wszystko będzie :naughty::good:

uwierz mi, ze będzi już mam kolejny pomysł...mianowicie grzane stołki :kox: :kox: :kox:

:ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi, ze będzi już mam kolejny pomysł...mianowicie grzane stołki :kox: :kox: :kox:

Kurcze ... mam u siebie grzane dupska ale jakoś nie widzę w tym nic pozytywnego :mysli: gdyby mieć skórę na siedziskach to zimą jak znalazł a takk to zbędny bajer ;)

Furka kozak, mody na plus ;) zazdroszczę czasu który poświęcasz autu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, Artur ma akurat skórę :gwizdanie:

Ja wiem ;) dlatego napisałem, że

gdyby mieć skórę na siedziskach to zimą jak znalazł
:cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwierz mi, ze będzi już mam kolejny pomysł...mianowicie grzane stołki :kox: :kox: :kox:

Kurcze ... mam u siebie grzane dupska ale jakoś nie widzę w tym nic pozytywnego :mysli: gdyby mieć skórę na siedziskach to zimą jak znalazł a takk to zbędny bajer ;)

Furka kozak, mody na plus ;) zazdroszczę czasu który poświęcasz autu :good:

może to dziwnie zabrzmi...ale jestem zauroczony tym autem...wcześniej miałem kilka, ale to jest wyjątkowe...powiem szczerze cieszę się, że w momencie zakupu to był golasek...inaczej nie miałbym co :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wejściem na forum powinno być jakieś ostrzeżenie :polew: Ja jak kupiłem auto, w ogóle nie myślałem o robieniu czegokolwiek ponad naprawdę niezbędne naprawy. Teraz non stop myślę co by tu zmajstrować i skąd wziąć na to kasę ;D

No twoje auto zmieniło się na mega plus :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś też na "zarażające" forum... mam na mysli :ad::cool1:

tak tak tak :kox: :kox: :kox:

Przed wejściem na forum powinno być jakieś ostrzeżenie :polew: Ja jak kupiłem auto, w ogóle nie myślałem o robieniu czegokolwiek ponad naprawdę niezbędne naprawy. Teraz non stop myślę co by tu zmajstrować i skąd wziąć na to kasę ;D

No twoje auto zmieniło się na mega plus :good:

dzięki wielkie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur powiem Ci że jesteś Kozak i zazdroszczę Ci jak sku.....n!!! :decayed: Dawno nie widziałem Twojego autka ale z tego co widzę na fotkach to wielkie :notworthy:

Może kiedyś też będę miał to szczęście i zaczne robić modyfikacje a nie naprawy. Tak jak pisałeś wcześniej w autku można się wręcz zakochać ale Ja powiem szczerze że nie trafiłem na najlepszy egzemplarz, ciągle coś w nim trzeba zrobić. Czasami myślę już o najgorszym ale nie składam broni, trzeba walczyć :> :> :> :>

Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych owocnych modyfikacji !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur powiem Ci że jesteś Kozak i zazdroszczę Ci jak sku.....n!!! :decayed: Dawno nie widziałem Twojego autka ale z tego co widzę na fotkach to wielkie :notworthy:

Może kiedyś też będę miał to szczęście i zaczne robić modyfikacje a nie naprawy. Tak jak pisałeś wcześniej w autku można się wręcz zakochać ale Ja powiem szczerze że nie trafiłem na najlepszy egzemplarz, ciągle coś w nim trzeba zrobić. Czasami myślę już o najgorszym ale nie składam broni, trzeba walczyć :> :> :> :>

Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych owocnych modyfikacji !!!!!!

Marek a co się dzieje z Twoim autem... :mysli:

a co do Twoich późniejszych modów to chętnie służę pomocą

PS. U mnie już wszystko sprawdzone...w weekend montaż tempomatu...mam nadzieje, że się uda :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:53_________________________________________________no i tempomacik na pokładzie :ad: zajęło mi to półtorej godziny razem z kodowaniem i docięciem obudowy :good:

Mod naprawdę godny polecenia :dance2:

20110703781.jpg20110703782.jpg20110703783.jpg20110703785.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur powiem Ci że jesteś Kozak i zazdroszczę Ci jak sku.....n!!! :decayed: Dawno nie widziałem Twojego autka ale z tego co widzę na fotkach to wielkie :notworthy:

Może kiedyś też będę miał to szczęście i zaczne robić modyfikacje a nie naprawy. Tak jak pisałeś wcześniej w autku można się wręcz zakochać ale Ja powiem szczerze że nie trafiłem na najlepszy egzemplarz, ciągle coś w nim trzeba zrobić. Czasami myślę już o najgorszym ale nie składam broni, trzeba walczyć :> :> :> :>

Pozdrawiam serdecznie i życzę kolejnych owocnych modyfikacji !!!!!!

Marek a co się dzieje z Twoim autem... :mysli:

a co do Twoich późniejszych modów to chętnie służę pomocą

PS. U mnie już wszystko sprawdzone...w weekend montaż tempomatu...mam nadzieje, że się uda :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 22:53_________________________________________________no i tempomacik na pokładzie :ad: zajęło mi to półtorej godziny razem z kodowaniem i docięciem obudowy :good:

Mod naprawdę godny polecenia :dance2:

20110703781.jpg20110703782.jpg20110703783.jpg20110703785.jpg

Artur Twoja fura już sama w sobie jest bardzo fajna i zrobiona z głową, a gdzie tu realizacja kolejnych planów :good: szacunek za wytrwałość :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...