Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Work in progress...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładnie siadło bydle ;)

Opublikowano

podziekowania dla HUGO za zawiasik...jezdzi sie o niebo lepiej

Cieszę się , że jesteś zadowolony :good:

Opublikowano

ładnie usiadło, ale.. trzeba obadać na żywo :decayed:

Opublikowano

ja nic w stylu glosna praca nie zoabserwowalem ...a zamiast kata siedzi u mnie poprsotu rurka :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 19:52_________________________________________________fotki na nowym zawiasie :decayed:

fb68cd23383231e8med.jpgaaf7b762347c7cecmed.jpg

c7ae902ad4f980bdmed.jpg5fffcad1e1e9c8f5med.jpg

7cc97b5c5fee685e.html

podziekowania dla HUGO za zawiasik...jezdzi sie o niebo lepiej

Fajnie siadła sucz :kox: mówiłem :kox:

Opublikowano
  • Autor

Reniu...mowiles, mowiles...a jak sie prowadzi...malina :radocha:

Opublikowano

hehe teraz dopiero zerknąłem :)

wygląda teraz bajerancko :wink4: co teraz w planach ? :kox:

Opublikowano
  • Autor

hehe teraz dopiero zerknąłem :)

wygląda teraz bajerancko :wink4: co teraz w planach ? :kox:

Kiero strone wczesniej byly plany:

palny na MAJ:

- montaz zawiasu -30 firmy KW - juz siedzi good

- nowe odboje i oslony na amory KW - juz siedza good

- zakup zmieniarki - juz ugadana - tylko przelac kase musze good

- cd pakietu oświetlenie - zakupione biale lamki (8sztuk) good

- listwy na drzwi S4 - juz sa w domu good

- wymiana tylnych piast bo juz buczą

Opublikowano

elegancko ...

az ciekawość mnie ciśnie ... co masz w planach na czerwiec :decayed:

a jak kobita zareagowała na zawias ?

Opublikowano
  • Autor

elegancko ...

az ciekawość mnie ciśnie ... co masz w planach na czerwiec :decayed:

a jak kobita zareagowała na zawias ?

:polew: :polew: :polew: stwierdziła ze cos sie chyba popsuło bo auto bardziej skacze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

elegancko ...

az ciekawość mnie ciśnie ... co masz w planach na czerwiec :decayed:

a jak kobita zareagowała na zawias ?

:polew: :polew: :polew: stwierdziła ze cos sie chyba popsuło bo auto bardziej skacze :polew: :polew: :polew:

:polew:
Opublikowano

siedzi juz fajnie :good:

bo koła i zderzak nie pasowały do kozy :good:

Opublikowano
  • Autor

siedzi juz fajnie :good:

bo koła i zderzak nie pasowały do kozy :good:

tez mi sie podoba :kox:

no i pokochalem :ad:

Opublikowano

siedzi juz fajnie :good:

bo koła i zderzak nie pasowały do kozy :good:

tez mi sie podoba :kox:

no i pokochalem :ad:

Hehehe wciąga to rezanie :kox: Tylko kasy liczyć nie można bo człowiek w głowę może dostać co by za to mógł kupić :cool1: Chociaż ja jestem z modami daleko w tyle, ale w tym tygodniu trochę ogarnę mam nadzieję :evil:

Opublikowano
  • Autor

listwy ala S4 juz sa u lakiernika :wink4:

Opublikowano

listwy ala S4 juz sa u lakiernika :wink4:

:gwizdanie:

mogłem jeszcze rzucić na nie okiem :confused4:

Opublikowano
  • Autor

listwy ala S4 juz sa u lakiernika :wink4:

:gwizdanie:

mogłem jeszcze rzucić na nie okiem :confused4:

no w sumie mogelem Ci pokazac...a slyszalem ze dogadales sie z moim lakiernikiem

Opublikowano

tak , a pochwalil sie :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

listwy dzis przeszly probe...pojda w 50lub75% mat...i bedzie malina...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.