Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Work in progress...


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

no i jest lotak ala S4

702374e0e8f0a0c8med.jpg1eaee5d94919d3c3med.jpg

Sorry ze taki brudny ale jest po trasie. Dzis montaz odbył się na szybkiego wiec nie zdązyłem umyć.

Jakos lotki oceniam bardzo pozytywnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jest lotak ala S4

702374e0e8f0a0c8med.jpg1eaee5d94919d3c3med.jpg

Sorry ze taki brudny ale jest po trasie. Dzis montaz odbył się na szybkiego wiec nie zdązyłem umyć.

Jakos lotki oceniam bardzo pozytywnie :good:

Na plusik ta lotka :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sadzicie o tym: http://allegro.pl/hr-sprezyny-35mm-audi-a4-8e-b6-b7-2000-i1516207420.html

a moze ktos na forum sprzedaje taniej nowki??

Ja też mam H&R -35mmm i raczej tak usiadło - AVANT. :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=102875.0 Fotki w pierwszym poście. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur wygląda MEGA :good: trzeba obczaić na żywo :kox: akurat te sprężyny co pokazałeś są od avanta :wink4: ale tak czy owak jak jeszcze obniżysz to będzie super :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur wygląda MEGA :good: trzeba obczaić na żywo :kox:akurat te sprężyny co pokazałeś są od avanta :wink4: ale tak czy owak jak jeszcze obniżysz to będzie super :cool1:

Sedan czy kombi to chyba bez różnicy. :wink4: Ważne jest obciążenie przedniej osi. Są dwie opcje do 1050kg i powyżej 1050kg. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy to nie wiem czy jest różnica... ale w ogłoszeniu było napisane a4 avant - więc tak po prostu napisałem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy to nie wiem czy jest różnica... ale w ogłoszeniu było napisane a4 avant - więc tak po prostu napisałem :good:

:wink4: To samo. Przerabiałem to. :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w najblizszym czasie...musze kupic sprezyny, listwy s4, i spryski mgielkowe [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:06_________________________________________________akjam...czyli te co podalem linka podejdą do sedana :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to jakie masz obciążenie przedniej osi? Do 1050 kg czy powyżej? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to jakie masz obciążenie przedniej osi? Do 1050 kg czy powyżej? :mysli:

gdzie to sprawdzić :mysli: w dowodzie nic nie pisze nt. [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________Dzisiejsza sesja:

510f0106776ae1cdmed.jpgda1e10006f6c37d3med.jpg

e476130bae0ca176med.jpg2dcb5e0bea10c3a1med.jpg

765a0a617f6fcc2fmed.jpgf78e90dbfa0c6092med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...