Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALL] Czy pompkę centralnego zamka można podmienić na jakąś inną


rados_90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów :)

Czytałem różne fora ale nie mogłem znaleźć tego co mnie interesuje. Chciałem się dowiedzieć czy pompkę centralnego zamka można podmienić na jakąś inną, albo czy jeśli kupił bym coś takiego http://www.altad.com.pl/index.php?product_id=305 to czy to by działało skoro w audi jest pneumatyka i czy taki moduł wogóle będzie działał bez oryginalnej pompki.

Z góry dzięki

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w B-5 gdy wysiadła pompka centralnego zamka przełożyłem tylko sam wirnik z pompy pochodzącej z golfa 3 , ale chyba można przełożyć całą pompkę.

Z tego co wiem to z starego Passata też pasuje.

W audi jest o tyle trudniej ze pompka zabudowana jest w jednej skrzynce z układami sterującymi el.szybami, oświetleniem wnętrza, ale bez problemu można ją wymontować i wymienić na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastąpić ale pytanie po co? Jeśli już to czemu chińskim zestawem który nie wiadomo czy jesieni dożyje :) Zestaw + robota ojoj :kox:. Pompkę można kupić za 120zł z przesyłka, tylko trzeba zadbać o nią i pamiętać ze to nie kwiatek wilgoci nie lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam od siebie, że pompkę lepiej brać z takimi samymi oznaczeniami. Ja kupiłem i różnica była w ostatniej literce. Teraz oświetlenie wnętrza nie zapala się po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki i prawdopodobnie również przez to brzęczyk zapalonych świateł nie reaguje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tamten zestaw to tylko dla pokazu był o co mi chodziło czy wogóle można to zastąpić. w moim padła elektronika :wallbash:

kolego gtados za brzęczyk odpowiada inny układ bo u mnie normalnie działa pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...