Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] BBS LM, New RS6, SLR, lambo....?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

9,5 na tył :mysli: kurcze troszke dużo :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Lambo

Slr

Dare LM ( ale tyl musi byc szerszy ... bo 2 takie same ranty wygladaja lipnie )

New Rs6

to moja kolejnosc

wojtek ... a nie chcesz poszukac Rial Daytona Race ? :kox:

04.jpg

jesli chcesz moge ci zalatwic 20" w idealnym stanie 9j przod i 10.5j tyl

10.5 tyl?

Ja sie modle aby 9.5 bylo Ok :)

20 cali...Nowak nie dziekuje...pamietajcie, ze to auto zony... :tongue4:

Opublikowano

Zamawialbym SLRa juz dzisiaj

Świetny wybór! :good:

A szerokość będzie pasowała. :kox:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 21:30_________________________________________________Chociaż najlepiej jakby nowak potwierdził, bo on ma obcykane różne wymiary w różnych samochodach. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nowak di tablicy w taki razie... :tongue4:

Jak to bedzie ?

Opublikowano

Lambo B7 Avant

img1823y.th.jpg

img1833uh.th.jpg

img1828gdy.th.jpg

Opublikowano

Lambo B7 Avant

img1823y.th.jpg

img1833uh.th.jpg

img1828gdy.th.jpg

Że tak powiem nie podoba mi się taki setup kompletnie :thumbdown: Felga ładna ogólnie, nawet bardzo, ale nie na aucie zrobionym na styl "pimp my shit" :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ok SLRy zamowione.

Beda u mnie jutro.

Jesli 9.5 cala z tylu nie wejdzie gosc mi zamieni na 8.5 cala.

Jednak mimo wszystko mam nadzieje, ze przy 9.5 calach na tyle bedzie idealnie :naughty:

Pozdrawiam :)

Opublikowano
img1852b.jpg
Opublikowano

mnie ta fela mietkiem zalatuje :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

mnie ta fela mietkiem zalatuje :thumbdown:

Bo jest od merola... :polew: :polew: :polew: :polew:

Sorry ale nie moglem sie powstrzymac :kox:

Opublikowano

Wojtek bardzo dobry wybór :good:

Opublikowano

mnie ta fela mietkiem zalatuje :thumbdown:

bo to wzór SLR? :polew::buhaha::nabijasie::sarcastic:

świetny wybór !!! :good: pochwal się fotkami jak założysz... :kox:

Opublikowano

Wojtek - :good: :good: Bardzo dobry wybór, tylko te kręcące się w różne strony fele... :kwasny:

Opublikowano

To kręcenie dodaje im uroku :wink4: Będzie kosa :slina:

Opublikowano

ej ale pamietajcie ze nie tylko szerokosc felgi sie liczy ... patrzcie tez na et ;)

i w sumie nawet szeroka felga wejdzie jesli jest dobre et i dobry naciag gumy

[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2010, 23:52_________________________________________________9.5j przy odpowiednim et i dobrym naciagu gumy powinno luzno wejsc wg mnie

Opublikowano

To kręcenie dodaje im uroku :wink4: Będzie kosa :slina:

Niby, że na lewej stroniee kręcą się " z prądem", a na prawej "pod prąd" to im uroku dodaje.... :gwizdanie: :mysli: gadasz Dibo :decayed:

Opublikowano

z lewej wygląda OK jak jedziesz do przodu z prawej wygląda OK jak cofasz :decayed:

Opublikowano

z lewej wygląda OK jak jedziesz do przodu z prawej wygląda OK jak cofasz :decayed:

tak samo jest z felgami z porsche 911 (996) rh ah... ktore ma Iverson, Nosb i Ja... niestety taki ich urok :kwasny:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 00:56_________________________________________________IMG_3921.jpg

slr2d.jpg

wojtek ktore zamowiles ?

te pierwsze z rantem i srubkami ... czy tez cale jednolite

Opublikowano
  • Autor

z lewej wygląda OK jak jedziesz do przodu z prawej wygląda OK jak cofasz :decayed:

tak samo jest z felgami z porsche 911 (996) rh ah... ktore ma Iverson, Nosb i Ja... niestety taki ich urok :kwasny:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 00:56_________________________________________________IMG_3921.jpg

slr2d.jpg

wojtek ktore zamowiles ?

te pierwsze z rantem i srubkami ... czy tez cale jednolite

Pierwsze.

Opublikowano

Wojtek miałeś chyba RS4 19` :cool1: Na sprzedaż są może? :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.