Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mustiemu to ta wielka lipa na podwórku aplikuje wosk na auto przez całe lato :grin:

Ostatnio się właśnie zastanawiałem co tam u niego na lakierze leży, że taki blink blink jest :P Jednak co naturalne to naturalne :D

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mustiemu to ta wielka lipa na podwórku aplikuje wosk na auto przez całe lato :grin:

Ostatnio się właśnie zastanawiałem co tam u niego na lakierze leży, że taki blink blink jest :P Jednak co naturalne to naturalne :D

milczar natury nie oszukasz :grin:

Opublikowano

zamiast brazylijskiej carnabuy ma polską lipę

Opublikowano
  • Autor

Musti a Ty żadnych padów, aplikatorów, mikrofibr, ręcznika itp. nie bierzesz ?

Mustiemu to ta wielka lipa na podwórku aplikuje wosk na auto przez całe lato :grin:

+ 100000 :naughty:

Karolek mówił że użyczy padów także spoko

Opublikowano

Musti a Ty żadnych padów, aplikatorów, mikrofibr, ręcznika itp. nie bierzesz ?

Mustiemu to ta wielka lipa na podwórku aplikuje wosk na auto przez całe lato :grin:

+ 100000 :naughty:

Karolek mówił że użyczy padów także spoko

o nie nie kochaniutki, pady w swoim zakresie, ja wiem na ile one starczają a tanie nie są :decayed:

Kosmetyka aut :: Zaloguj bierzemy w 5 na spóle ?

Opublikowano
  • Autor

Musti a Ty żadnych padów, aplikatorów, mikrofibr, ręcznika itp. nie bierzesz ?

Mustiemu to ta wielka lipa na podwórku aplikuje wosk na auto przez całe lato :grin:

+ 100000 :naughty:

Karolek mówił że użyczy padów także spoko

o nie nie kochaniutki, pady w swoim zakresie, ja wiem na ile one starczają a tanie nie są :decayed:

Kosmetyka aut :: Zaloguj bierzemy w 5 na spóle ?

po kiego grzyba się deklarujesz a potem dygasz ? :grin:

link nie hula jak cos

Opublikowano

Działa działa tylko trzeba mieć konto na KA. Pod linkiem jest 5l ValetPro Poseidon's Carnauba Wash 5l. Ja bym był zainteresowany, bym sobie wziął zamiast piany SG. 110zł na 5 to po 22zł za 1l szamponu.

Opublikowano
  • Autor
Działa działa tylko trzeba mieć konto na KA. Pod linkiem jest 5l ValetPro Poseidon's Carnauba Wash 5l. Ja bym był zainteresowany, bym sobie wziął zamiast piany SG. 110zł na 5 to po 22zł za 1l szamponu.

wrzuć linka

Opublikowano

po kiego grzyba się deklarujesz a potem dygasz ? :grin:

link nie hula jak cos

"musti targuj i bierz to. bp mam, wosku i cleanera tez Ci dam, kupisz glinke, pady, jakiegos tar&glue removera i cos do lotnej rdzy i bedziesz one stepa mogl zrobic"

nie pitol że obiecałem :wink:

Opublikowano

Karol wrzucił ale to jest link do działu "sprzedam" a tam nie wbijesz bez logowania. Gość wystawił 5l baniaczek szamponu ValetPro za 100zł + przesyłka.

---------- Post dopisany at 21:24 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Heheh wyszło na to, że chcesz mu dać to co już ma (wosk) i to co chciał kupić (cleaner) a całej reszty brak :grin:

Opublikowano

ja ostatnio szampon megsa kupowałem więc odpadam z tej spóły jak cos

Opublikowano

Karol wstretny ogrze , Ty masz Vaga ? Bo do Ciebie sie nie idzie dodzwonic tzn ja dzwonie ale ty nie odbierasz. Musze podpiac auto bo cos mi sie konczy , albo przepływka albo lambda. odezwij sie kocie :decayed:

Opublikowano

vaga aktualnie nie mam bo laptop serwisowy padł i nie mam czasu go rozkręcić, wal do Patryka lub milczara. Nie mam połowy numerów do ludzi a nieznajomych raczej nie odbieram :-)

Opublikowano

Vag z keygenem w necie jest :) zreszta ja tez mam moge ci zgrać :)

Opublikowano
  • Autor

Moskal miałeś podjechać iii ?

Opublikowano

Nie widzisz że pada? :D

Opublikowano
  • Autor

Bongod nie błądź po tych jankach :naughty:

Poza tym Moskalowa widziana w Książenicach :decayed:

Opublikowano

Hehe :) do twarzy ci bez pingli ;)

Opublikowano
  • Autor
Hehe :) do twarzy ci bez pingli ;)

nie poznałeś Wujka Mustiego teraz :naughty::jerk:

Opublikowano
:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.