Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znacie jakiegoś ogarnietego wulkanizatora w okolicy który zajmuje się 18" i ma inflator ?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wesołych Świąt chłopy :hi:

Opublikowano

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/scholl-concepts-s17-325206/

musti targuj i bierz to. bp mam, wosku i cleanera tez Ci dam, kupisz glinke, pady, jakiegos tar&glue removera i cos do lotnej rdzy i bedziesz one stepa mogl zrobic

Opublikowano
  • Autor
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/scholl-concepts-s17-325206/

musti targuj i bierz to. bp mam, wosku i cleanera tez Ci dam, kupisz glinke, pady, jakiegos tar&glue removera i cos do lotnej rdzy i bedziesz one stepa mogl zrobic

zabrałem :wink4:

Opublikowano

Kto mi ogarnie odpłatnie całą tą mazanine?? :D

Opublikowano
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/scholl-concepts-s17-325206/

musti targuj i bierz to. bp mam, wosku i cleanera tez Ci dam, kupisz glinke, pady, jakiegos tar&glue removera i cos do lotnej rdzy i bedziesz one stepa mogl zrobic

zabrałem :wink4:

to poszukaj reszty z rzeczy które wymieniłem Ci na pw, wieczorem popatrze za padem do tego scholla

Opublikowano

Może ogarniemy wspólne zakupy? Ja mam trochę rzeczy do kupna, Ty też byś pewnie coś potrzebował a Musti by skompletował pierwszy zestaw.

Opublikowano

Skompletujcie sobie a mi wyceńcie jednorazowa usługę :D

Opublikowano
Może ogarniemy wspólne zakupy? Ja mam trochę rzeczy do kupna, Ty też byś pewnie coś potrzebował a Musti by skompletował pierwszy zestaw.

mam znizke 8% w waxclusive, bede u Pawla niedlugo wiec mozemy cos wziac, ktos chetny na spolki ?

Opublikowano

Ja zawsze i wszędzie :-) Tylko takie rzeczy jak APC czy IPA to chyba wiadrami trzeba wziąć jak by nas 3 było. Może jeszcze Patryk by dołączył? Myślę, że przy zamówieniu za kilka stów można by jakiś rabat albo gratis wyłapać :-)

Opublikowano

No coś napewno bym wziął jak będziecie zamawiać

Opublikowano

Myślę nad czymś do skórki . Jakieś propozycje? :)

Opublikowano
Myślę nad czymś do skórki . Jakieś propozycje? :)

gliptone

Opublikowano

też się zastanawiam nad gliptone albo colourlock ale pierwszy do Mnie bardziej przemawia

Opublikowano

Ja się piszę na glipa ale po dziesiątym :)

Opublikowano

a co konkretnie chcesz z gliptone Wyniki wyszukiwania dla: 'gliptone'

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Ktoś chętny na spółkę któregoś specyfiku ?

[TABLE=width: 375]

APC: Shiny Garage Red Devil HD Nano 5L

86,90 zł

PIANA: Shiny Garage Fruit Snow Foam 5L

65,99 zł

KOŁA: Tenzi Prix 1L

39,90 zł

SZYBY: Autoglym Car Glass Polish 325ml

37,50 zł

GLINKA: ValetPRO Blue Traditional Clay Bar 100g

32,99 zł

[/TABLE]

Opublikowano

ostatnie 3 na pół ? ja chetny. bierzemy endurance na pół ?

Opublikowano

Możemy wziąć.

Ja brałem ceny od Pawła ale te same są w WC więc sprawdź ile endurance u Pawła i dopisz do listy. Poczekamy jeszcze na resztę chłopaków, niech sobie coś wybiorą i można będzie ogarnąć zamówienie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.