Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ok a to co ci się dzieje?

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak w skrócie to lekko falowały mi obroty na jałowym jak chodził na lpg , podjechałem 2 tygodnie temu do tego asa co mi zakladał instalacje i jak wyregulował to teraz jest za ostra mieszanka i wywala mi błąd. jak ruszasz to na 1,2,3 biegu na niskich obrotach czuc ze nie przyspiesza jednostajnie, nie ma szarpania ale czuc ze nie idzie równo. nie chce juz jechac tego robic do tego typa co mi zakładał bo jestem umówiony z nosbem w tym tygodniu na wymiane wtrysków i poprawna regulacje , chciałbym tylko skasowac błędy. wczoraj byłem u kudłatego w Radomiu , skasowalismy błędy i do domu normalnie dojechałem , pod domem znowu wyskoczył bład.

ehh tak w ogole to musze se w koncu ogarnąc vaga na kompie bo to porazka tego nie miec :facepalm:

Opublikowano

spoko to dam znać jak coś

Opublikowano
  • Autor
Jest ktos z vagiem ???

przecież masz mojego vaga u siebie :facepalm:

Opublikowano
Jest ktos z vagiem ???

przecież masz mojego vaga u siebie :facepalm:

Tylko Twój nie pojdzie na moim kompie :facepalm:

BTW dobrze ze wczoraj podjechałes patafianie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jest ktos z vagiem ???

przecież masz mojego vaga u siebie :facepalm:

Tylko Twój nie pojdzie na moim kompie :facepalm:

BTW dobrze ze wczoraj podjechałes patafianie :decayed:

Dziś jak jesteś w domu to podjadę wczoraj wróciłem o 20

Opublikowano

To co jutro o 20 ??

Opublikowano

Juyz był spot dzisiaj , jutrzejszy odwołany :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Juyz był spot dzisiaj , jutrzejszy odwołany :decayed:

jo był nawet taki jak powinien :naughty:

jutro godzina 20 pod MC

Opublikowano
Juyz był spot dzisiaj , jutrzejszy odwołany :decayed:

jo był nawet taki jak powinien :naughty:

jutro godzina 20 pod MC

:grin:

---------- Post dopisany at 22:30 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ----------

musti jak twoje tylko w polerce i mniejsze et felgi rs4 s4 b5 5x112 audi 18 et20 (3884172646) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

a kto wogóle jutro będzie napewno?

Opublikowano

Ja

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Karol masz u siebie podświetlane daszki przeciwsłoneczne?

Opublikowano
Ja

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:46 ----------

Karol masz u siebie podświetlane daszki przeciwsłoneczne?

Niet nie mam :decayed: aż musiałem sprawdzić :decayed:

Opublikowano

To lipa :-( Mam do sprawdzenia dwa daszki czy wszystko z nimi ok a u siebie nie mam instalacji nawet.

Musti a ty masz świecące u siebie?

Opublikowano

Ja będę i przydałbyś mi się Patryk bo potrzebuję porady przy rehabilitacji

Opublikowano
To lipa :-( Mam do sprawdzenia dwa daszki czy wszystko z nimi ok a u siebie nie mam instalacji nawet.

Musti a ty masz świecące u siebie?

ja mam , zapraszam w weekend :naughty:

Opublikowano

Potrzebuje dzisiaj bo jutro chce paczkę z nimi wysłać :-P

Opublikowano
Potrzebuje dzisiaj bo jutro chce paczkę z nimi wysłać :-P

na krótko Panie na krótko :grin: co to za problem :decayed:

Opublikowano

dwa kable do aku i wszystko :)

Opublikowano

I chyba tak będzie najszybciej :-P

Opublikowano

Buła zjedzona, dzięki za spot.

A propos...

czy ktoś z was nie ma przypadkiem niepotrzebnej opony 18 calowej ? bez bieżnika ważne żeby trzymała ciśnienie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.