Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

narody sezon się zbliża ? bierzemy jakieś kosmetyki na połówki ? wziąłbym z kimś megsa endurance na półowę i ag glass polish

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja bym przytulił i to i to więc możemy brać. Megsa chcesz z atomizerem czy żel ?

zastanawiam się czy by jeszcze nie wziąć 303 Fabric Guard 473ml bo przydałoby się alcantare czymś zabiezpieczyć.

Opublikowano

Na czym masz alcantare milczar??? Siedzenia?

Wysłane z czarnej d*py...

Opublikowano

Tak, w drugim aucie mam alcantare. Fajny materiał :-)

Opublikowano

musti bierz scholl s17 i do tego pady, IPA, cleaner i wosk i zestaw pierwszej pomocy masz :grin:

Opublikowano
  • Autor
musti bierz scholl s17 i do tego pady, IPA, cleaner i wosk i zestaw pierwszej pomocy masz :grin:

teraz nie da rady :thumbdown:

Opublikowano

Chłopaki będziecie mieć ze mnie bekę ale potrzebuję miskę o średnicy 70cm lub ponad :grin: i piszę całkiem serio :grin: macie coś takiego w domach ? lub wiecie gdzie w okolicy coś takiego dostać ?

Opublikowano
Chłopaki będziecie mieć ze mnie bekę ale potrzebuję miskę o średnicy 70cm lub ponad :grin: i piszę całkiem serio :grin: macie coś takiego w domach ? lub wiecie gdzie w okolicy coś takiego dostać ?

po co ci akurat o takich wymiarach?

Opublikowano
Chłopaki będziecie mieć ze mnie bekę ale potrzebuję miskę o średnicy 70cm lub ponad :grin: i piszę całkiem serio :grin: macie coś takiego w domach ? lub wiecie gdzie w okolicy coś takiego dostać ?

po co ci akurat o takich wymiarach?

mam duże dupsko i do wanny nie wchodzi :grin:

a tak na serio to nie mogę powiedzieć póki co

Opublikowano

do ogarnięcia felg :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Złoto znalazłeś w rzeczce w grodziu?? :D

Opublikowano

a to jakiś inny wzór na sezon idzie? bo widziałem że sprzedajesz obecne 18

Opublikowano
a to jakiś inny wzór na sezon idzie? bo widziałem że sprzedajesz obecne 18

wuja moskal pier*oli głupoty, nic nowego nie ma :decayed:

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 10:06 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 21:16 ----------

musti zmień pierwszy post :decayed:

Opublikowano

nie prędko zmieni bo miał zabieg na oczy bo byłem ostatnio u niego to trzepanie na parkingu miałem i typ mandat dostał za picie na parkingu i obrazę funkcjonariuszy

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:24 ----------

to i tak dobrze że za szyby mnie nie zdjeli

Opublikowano

Trzepanie miałeś bo z przyciemnionymi przednimi mafa jezdzi hahahahah

Opublikowano

Pany nikt nie ma 4 (prostych) kol z oponami pozyczyc na chwile w przyszły weekend ?? :decayed:

Opublikowano

ja nie mam jak przytargać bo nie w wgm mam te rs6 18

Opublikowano

ile ty za nie chcesz ? z oponami ? bez ?

Opublikowano

Hehehe :)

---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:20 ----------

Ciezko minuwiezyc ze to kola :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.