Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Jedyne słuszne mono w b5 poniżej, inne po prostu nie pasują.

http://getitinphotos.files.wordpress.com/2010/05/img_1838.jpg

Zesłane z Galaktyki S2

Ciężko kupić je :jerk:

Opublikowano
Jedyne słuszne mono w b5 poniżej, inne po prostu nie pasują.

http://getitinphotos.files.wordpress.com/2010/05/img_1838.jpg

Zesłane z Galaktyki S2

Ciężko kupić je :jerk:

łatwo, tylko 3k wyrzuć :-)

chłopaki a piątek by wam nie pasował na SPOTa ? bo w czawartek może być u mnie z czasem ciężko

Opublikowano

Może flaszke pod bułe hehehe

Opublikowano

chłopaki a piątek by wam nie pasował na SPOTa ? bo w czawartek może być u mnie z czasem ciężko

Przyszły tydzień czwartek ? o 19-20 ?

:whistling:

Opublikowano

chłopaki a piątek by wam nie pasował na SPOTa ? bo w czawartek może być u mnie z czasem ciężko

Przyszły tydzień czwartek ? o 19-20 ?

:whistling:

no niestety, jest okres przedświąteczny i mam kilka obowiązków do wykonania :decayed: i akurat jeden jutro, trudno panowie, w takim bądź razie miłego spotkania :hi:

Opublikowano

to jest dzisiaj spot? ja jutro i w piatek odpadam jak coś

Opublikowano

No jak dzisiaj jak jutro albo w piątek jest spot.

Zesłane z Galaktyki S2

Opublikowano

sory jutro i w poniedziałek odpadam bo już mi się pierniczy

Opublikowano

Jak wasm stary mowił PONIEDZIAŁEK to nie , to sie teraz spotujcie kazdy solo u siebie na chacie :grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

hahaha ja jestem właśnie na spocie z moim dzieciakiem . Przyjechało 26 ..................... resoraków :D

Opublikowano

Jestem kontrolnie pod makiem, opierdziele sobie bułkę na kolację i lecę do domu bo chyba nikogo nie będzie :-)

Zesłane z Galaktyki S2

Opublikowano

Najlepszego :)

Opublikowano
  • Autor

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Udanego Wskoku do 2014 roku :hi:

---------- Post dopisany 25-12-2013 at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany 24-12-2013 at 18:06 ----------

felgi audi A4 A6 A8 monoblock polerowane cult 5x112 Kutno ? Tablica.pl

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Spotykacie się w najbliższym czasie?

Opublikowano

Słuchajcie leszc... tzn koledzy najserdeczniejsi , kto ma pozyczyc na pol godziny komplet kół do ałdi ??? minimum 17" , chce załozyc i sie przejechac bo mi cos napierdala i metodą eliminacji chce dojsc co to jest , koła moje 2x wywazane i cały czas bije :kwasny: podjechałbym w weekend

---------- Post dopisany 09-01-2014 at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2014 at 13:21 ----------

NIKT k**wa NIE POMOŻE ??? Ok przyjdziecie jeszcze po cos do starego.... :decayed:

Opublikowano

Jak masz wolne opony do założenia to mogę ci pożyczyć same felgi. Niestety nie mam na nich opon.

Zesłane z Galaktyki S2

Opublikowano

Pisz takie rzeczy na PW, mam 18. Next week jak chcesz to je przywiozę do garażu

Opublikowano
Pisz takie rzeczy na PW, mam 18. Next week jak chcesz to je przywiozę do garażu

ok

Opublikowano

całą noc obszywaliśmy z Patrykiem :D oceńcie jak wyszło

20140111_121131.jpg

20140115_185355.jpg

---------- Post dopisany at 19:18 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ----------

ta nowa maszyna i igły Patryka potrafią działać cuda hahahahahaha :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.