Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Czwartek o 20 spot pod MC :wink: Przybywajcie

Jakbym mógł prosić o głos

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/pazdziernik-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-303935/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogarnę sklep wieczorem i się odezwę to może coś weźmiemy na pół. Colli już kupiłem i starczy mi chyba dożywotnio takie wiadro wosku :-)

Zesłane z Galaktyki S2

Ile zapłaciłeś za colli może chcesz odsprzedać trochę ???

Ktoś chce black hole ? patryk ? tobie się nie przyda ?

narazie wszystko mam najbliższy zakup to będzie coś do skóry bo końcówka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnę sklep wieczorem i się odezwę to może coś weźmiemy na pół. Colli już kupiłem i starczy mi chyba dożywotnio takie wiadro wosku :-)

Zesłane z Galaktyki S2

Ile zapłaciłeś za colli może chcesz odsprzedać trochę ???

Ktoś chce black hole ? patryk ? tobie się nie przyda ?

narazie wszystko mam najbliższy zakup to będzie coś do skóry bo końcówka jest

już po zawodach, zakupy na zimę zrobione :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i miałem wypadek dzisiaj cały przód skasowany będzie rezanie przodu s line prawdopodobnie zależy ile monety z ubezpieczenia wpadnie a jutro dam foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bo babka przecinała trasę e7 maluchem i nie zdążyła przejechać a ja jej w bok przypakowalem bo jechalem e7 przed płońskiem i miała dachowanie ale na szczęście nikomu sie nic nie stało bo jak policja i straz przyjechała to powiedzieli że miała wielkie szczescie że uderzyłem w bok od strony pasażera i podobno w najmocniejszy punkt malucha bo mogła by nie przeżyć a 2 metry dalej stała latarnia i powiedzieli że się na niej maluch nie zatrzymał i ja jej nie docisnąłem

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

z jej oc bedzie brane bo skonczylo sie na jej winie i mandacie tyle ze z tego wszystkiego nie zrobilem zdjec tego malucha i audi, jutro jak podjade do znajomego lakiernika co fure wstawilem to zrobie zdjecia i wrzucę bo i tak narazie na rzeczoznawce bede musial czekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki był ładny, amerykański, szkoda - fragment filmu Sami Swoi - YouTube

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:59 ----------

świruje naturalnie, dobrze że Ty cały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem u znajomego lakiernika co fure odrazu po wypadku wstawiłem i lukał to więc tak: szyba czołowa do wymiany, przedni zderzak, lampy obie, chłodnica, skraplacz klimy i rurki bo wyciek gazu był, prawdopodobnie lampa przesunela zbiorniczek wspomagania albo zrobila dziure i wyciek plynu wspomagania był, silnik nie jest ruszony poza lekkim pęknięciem osłony rozrządu, dwa nadkola do wymiany, belka też no i poduszki w środku i konsola do wymiany a i maska oraz kratki i grill aha podłużnice i sanki powiedział że są nie naruszone do tego wszystkiego dojdą plastiki typu dolna osłona, nadkola itp.

---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

jak coś więcej wyjdzie podczas rozbiórki to dam znać bo to jest tylko na obecną chwilę po oględzinach, sprawdzaliśmy silnik na chwilę i odpala bez zarzutu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to będzie najkorzystniejsze rozwiązanie dla Mnie? wiesz tak poważny wypadek to dopiero pierwszy raz mam nie miałem nigdy do czynienia z ubezpieczycielami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to będzie najkorzystniejsze rozwiązanie dla Mnie? wiesz tak poważny wypadek to dopiero pierwszy raz mam nie miałem nigdy do czynienia z ubezpieczycielami

Zalezy jak wycenią szkode. jesli bedziesz miał koszty naprawy powyzej 80% wartości samochodu to bedziesz miał szkode całkowitą. zapłaca ci 80% od wartości auta i zostawia wrak ktory sobie bedziesz mogł wyklepac , a reszte hajsu wsadzisz w mody :grin::wink:

Tylko wez jedna rzecz pod uwage , wartośc Twojego auta ma dwie ceny , inna jak ubezpieczasz (wyższą) i inna jak wyceniają szkode (o wiele niższą) :grin: za to samo auto wiec pierwsze co robisz to skladasz odwołanie od pierwszej wyceny , juz mozesz sobie ściagnąć z neta :wink:

Twój przypadek jest ok, bo w sumie za niewielkie pieniadze naprawisz auto i bedziesz jezdzic bo wszystko proste , podłuznice całe itp , gorzej jak dostaje gdzieś w bok (jak ja w pierwszej B5) lub z tyłu i z przodu (jak ja w drugiej audi B5) gdzie nie mozna tego naprawic bo auto sie praktycznie łamie i strach to naprawiac.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok no zobaczymy jak za pierwszym razem wycenią słyszałem że podobno duży wpływ też ma bogatość wnętrza auta co u mnie będzie na plus:decayed: tak któryś z forumowiczów mi pisał najgorsze to czekanie kilka miechow na auto

---------- Post dopisany at 12:29 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

to w sumie nie ma tragedii najgorsze to było jak wysiadłem z auta po wypadku i zobaczyłem jak to wszystko wygląda bo na pierwszy rzut oka ciekawie to nie było, a ludzie przejeżdżający koło tego rozwalonego malucha podjeżdżali i pytali się tylko ile ofiar śmiertelnych jest:decayed:

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:29 ----------

a zdjęcie w necie najbardziej zbliżone do tego malucha tyle że leżał na dachu i dostał w stronę od pasażera

932f9fa2e46c52e9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja się pytam dlaczego jeszcze miała prawko jak na moje oko wyglądała na jakieś 80lat, chodziła w okularach, a znajomy starego powiedział że jeszcze cukrzycę miała i nie chce mi się wierzyć że wszystkie badania związane ze wzrokiem przechodziła, jej syn przecież jak na miejsce przyjechał mówił że teraz będą mieli z nią spokój :grin:

---------- Post dopisany at 15:03 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

Dobrze że sama jechała, pasażer byłby martwy

każdy przecież jak tego malucha widział że tak wygląda to i tak dziwił się że ona przeżyła to

---------- Post dopisany at 15:07 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

moskal a powiedz mi jak to wszystko później wygląda jak złożę odwołanie bo cena nie będzie Mnie satysfakcjonować będą jeszcze raz wyceniać? czy ja będę musiał niezależnego rzeczoznawcę powołać i sprawę kierować do sądu cywilnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal a powiedz mi jak to wszystko później wygląda jak złożę odwołanie bo cena nie będzie Mnie satysfakcjonować będą jeszcze raz wyceniać? czy ja będę musiał niezależnego rzeczoznawcę powołać i sprawę kierować do sądu cywilnego?

tzn tak , jak ci sie uda mieć szkode całkowitą to nic nie zrobisz bo oni maja swój cennik aut i np. u nich takie auto jak Twoje kosztuje 16.000pln oczywiscie wtedy gdy chcesz odszkodowanie bo jakbyś ubezpieczał to bedzie kosztoweać etdy 40.000pln :decayed:

wiec jesli wycenia na 16000 to zapłacą ci 80% od tej sumy. Jesli nie udałoby sie ze szkoda całkowitą to wtedy skladasz odwolanie bo np.

-malowanie elementu nie kosztuje 80pln tak jak według ich cennika tylko 300pln

-chłodnica nie kosztuje 110pln tylko 300

- itp , itd

Przede wszystkim musisz walczyc o to , zeby wyceniali Ci na oryginalnych elementach , bez klepania , udowodnic im ze auto wczesniej było bezwypadkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie bo auto było bezwypadkowe wcześniej, i liczyć muszą na ori cześciach bo stan pojazdu musi zostać przywrócony jak z przed zdarzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...