Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Taki Off.

Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko

AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jesli tak to wypowiedzcie sie

dzieki

Witaj

Pytaj o te auto na temacie spotów Radomskich tam ktoś prędzej może skojarzy.

Ktoś chętny na spota w czwartek o 19 ?

Ja:decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Taki Off.

Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko

AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jesli tak to wypowiedzcie sie

dzieki

jak ma ktos je kojarzyc , skoro stoi gdzies w stodole na żółtych holenderskich blachach i na bank z tej stodoły jeszcze nie wyjechało na ulice :wink:

Opublikowano
  • Autor

Przybywajcie na spota w czwartek o 19 :good: Parking pod MC

Opublikowano

kto dzisiaj będzie napewno?

Opublikowano
  • Autor

ja i Przemots :good:

Opublikowano

milczar co z APC ? musti w poniedziałek wpadne na chwile po polerke

Opublikowano
  • Autor
milczar co z APC ? musti w poniedziałek wpadne na chwile po polerke

dzwoń ale w domu będę po 20 dopiero

Opublikowano

skąd miałeś namiot ?

Opublikowano
milczar co z APC ? musti w poniedziałek wpadne na chwile po polerke

Czeka na Ciebie, muszę Ci tylko odlać połowę i możesz spokojnie odbierać. Nie odzywałem się w tygodniu bo dopiero w piątek o 23 wróciłem do domu. Do przyszłej niedzieli mam jeszcze urlop więc spokojnie możesz podjechać albo ogarniemy jakiegoś mc'spota w tygodniu.

Opublikowano
  • Autor
skąd miałeś namiot ?

Kto ja ?

Mam swój namiot 4 os.

Opublikowano
muszę Ci tylko odlać połowę

Rozlej na 3 albo zostaw mi troszke na spróbowanie :wink:

Opublikowano
Taki Off.

Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko

AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jesli tak to wypowiedzcie sie

dzieki

Jesli koniecznie automat to tylko quattro tam juz tipa montowali w osce jest lipny multi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Spot w czwartek o 19 ?

Opublikowano

jo , stary ma wolne to moze podjechac :wink:

Opublikowano

Moze tez sie wyrobie

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

A kiedy wypada czwartek w tym tygodniu? :D

Opublikowano
  • Autor

Sqizzy , Milczar , Przemots , Buba ? Kto obecny w czwartek ?

Opublikowano
Sqizzy , Milczar , Przemots , Buba ? Kto obecny w czwartek ?

Może wpadnę ale nie wcześniej niż ok 20

Moze tez sie wyrobie

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

A kiedy wypada czwartek w tym tygodniu? :D

W czwartek :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ok dopisuję , Sqizzy też będzie napisał mi a co z resztą ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.