Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A widzisz spytalem mechaniora i mowi ze tam duzo miejsca i da rade to ogarnac od spodu no zobaczymy :)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty masz B6 :facepalm: tam moze byc troszke wiecej miejsca faktycznie. Oby mu sie udało :wink:

Opublikowano
Robim spota ? Sroda wieczór ?

ja odpadam bo po poludniu w srode już wyjeżdzam ewentualnie wtorek wieczor by mi pasował

Opublikowano

moze byc wtorek

Opublikowano

ok to wtorek 19?

---------- Post dopisany at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

wie ktoś czy w grodzisku usuwa ktoś wgniotki bez malowania elementu bo widzialem że mają na to sposób bez szpachli i wyciągają dosyć duże wgniecenia?

Opublikowano

małej dziurki po drzwiach Ci raczej nie usuną :decayed:

Opublikowano

ba no nie

Opublikowano
  • Autor
Robim spota ? Sroda wieczór ?

Dawać jutro na 19 pod MC obecność obowiązkowa ponieważ będzie małe co nie co :naughty:

Bongod są ramki jutro na spocie odbierzesz :good:

Przemek myślę , że będziesz :decayed:

Opublikowano

Jak bedzie tak piz*zic jak teraz to spot bezsensu :decayed:

Opublikowano

Karwasz barabasz to musze mechaniora popedzic dzis zeby szybko to kolo wymienil to wpadne :) z tego co wczoraj patrzylem to jakis debil sztywne kolo tam wstawil :/

Opublikowano

i co? jakiś spocisz będzie?

Opublikowano

no o 19 jest jak deszcz nie bedzie padal

Opublikowano

ja będę więc ogarniać poślady na przyjazd wójta:decayed:

Opublikowano
  • Autor
ja będę więc ogarniać poślady na przyjazd wójta:decayed:

Ty i spot :polew:

Jak Ty ludzi na ulicy nie poznajesz :grin:

---------- Post dopisany 03-06-2013 at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2013 at 17:31 ----------

Kiedy spociwo ?

---------- Post dopisany 05-06-2013 at 13:16 ---------- Poprzedni post napisany 03-06-2013 at 22:07 ----------

Nie ma chętnych na spota ?

Czwartek 19 pod MC ?

Opublikowano

i znowu będą 4 osoby

Opublikowano

Kurna polamalem gniazdo wtyczki termostatu niestety u mnie jest w calosci i kosztuje odpowiednio heh :) znacie firme vemo??bo to maja w inter

Opublikowano

A czemu do Tomka nie piszesz ???

---------- Post dopisany at 08:10 ---------- Poprzedni post napisany at 08:09 ----------

i znowu będą 4 osoby

A ile Ty chciałeś ?? Do Wawy na spoty jezdzi max 6 osób a zwróc uwage na to ile razy Wawka jest wieksza od Grodziska. Naprawde nie ma sie czego wstydzic :decayed:

Opublikowano

Z bemowa tomasa??myslisz ze bedzie wiedzial czy ze ma cos lepszego i tanszego :)

---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

Okazalo sie po raz kolejny ze na opakowaniu co innego a w srodku co innego :) to vemo to behr wiec git bo ori behry wkladali :) oczywiscie spilowany znaczek :)

---------- Post dopisany 08-06-2013 at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 10:19 ----------

Pany mam pytanie jak zwykle dziwne :)

Ziomkowi w b5 przeplywowka szwankuje pomimo wymiany po 3000km :)

1.8t po wirusie na 180 pomysly??

---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:34 ----------

Obroty czasem faluja i potrafi zgasnac blad napewno vag wykryl przeplywowki ale dokladnie nie wiem jaki :)

Opublikowano

niech podmieni z mustim

Opublikowano

Nieno to napewno przeplywowka tylko czemu leci tak szybko moze virus kijowy? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.