Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

wie ktoś jaki termin ma inspekcja transportu drogowego na wystawienie mandatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wie ktoś jaki termin ma inspekcja transportu drogowego na wystawienie mandatu?

180 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bo nie wiem czy Mnie w piątek nie zdjęli jak jechali z przeciwka tym dużym zielonym z kamerą na dachu to łapie podczas ruchu czy tylko podczas postoju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok bo nie wiem czy Mnie w piątek nie zdjęli jak jechali z przeciwka tym dużym zielonym z kamerą na dachu to łapie podczas ruchu czy tylko podczas postoju?

Duży zielony z kamerą jest tak wypakowany elektroniką od viatolla i kontroli ciężarówek, że miejsca na radar w nim nie ma. Więc nie musisz się go bać, a ta kamera jest właśnie od systemu viatoll, zbiera dane ze skrzyneczki w kabinie ciężarówki.

Zesłane z Galaktyki T.A.B. 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok myślałem że ta kamera na dachu łapie też podczas ruchu i z przeciwka i z tyłu dzięki za info bo myślałem że kolejny mandat będzie w tym roku już

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spot w czwartek o 19?

Mi pasuje jutro pojutrze czwartek tyż :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki kabelek sobie kupic do vagowania zeby nie kosztowal majatku

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Moze byc taki?? ORYGINALNY Polski VAG 2.5 USB VW Audi Skoda Seat (3331108454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zrobie nim wszystko min logi??samochod bede mial jeszcze dlugo wiec chyba cana nie kupowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robim dzisiaj spota ? O 20 ??

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki kabelek sobie kupic do vagowania zeby nie kosztowal majatku

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Moze byc taki?? ORYGINALNY Polski VAG 2.5 USB VW Audi Skoda Seat (3331108454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zrobie nim wszystko min logi??samochod bede mial jeszcze dlugo wiec chyba cana nie kupowac??

tego nie kupuj u Mnie sąsiad w Glinojecku taki ma to można nim podstawowe rzeczy tylko zrobic lepiej vcdsa takiego jak ja kup koszt 200zl kabel+oprogramowanie i zrobisz nim praktycznie wszystko włącznie z kodowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jaki kabelek sobie kupic do vagowania zeby nie kosztowal majatku

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Moze byc taki?? ORYGINALNY Polski VAG 2.5 USB VW Audi Skoda Seat (3331108454) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zrobie nim wszystko min logi??samochod bede mial jeszcze dlugo wiec chyba cana nie kupowac??

tego nie kupuj u Mnie sąsiad w Glinojecku taki ma to można nim podstawowe rzeczy tylko zrobic lepiej vcdsa takiego jak ja kup koszt 200zl kabel+oprogramowanie i zrobisz nim praktycznie wszystko włącznie z kodowaniem

Taaaaa to dotknij sie tym VCDSem do moskala eSy :-) Nie no swiruje, bongod berz VCDSa jak radzi patryk

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież kiedyś już podłączaliśmy ese moskala pod vcds i bylo wszystko ok, ostatnio buba też ese podłączał

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

jedyną wadą tego programu jest tylko to że nie jest w polskim języku, ale można też ogarnąc w polskim jak ktoś prawie dwa klocki wyłoży z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież kiedyś już podłączaliśmy ese moskala pod vcds i bylo wszystko ok, ostatnio buba też ese podłączał

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ----------

jedyną wadą tego programu jest tylko to że nie jest w polskim języku, ale można też ogarnąc w polskim jak ktoś prawie dwa klocki wyłoży z tego co pamiętam

Z tego co kojarze to ni kuta nie podpieliscie sie pod ECU moskalowe :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z tego co pamiętam to bylo podpięte wtedy co miał awarie co byłem u niego na parkingu podłączane, pamiętam jeszcze że błędy mu później na maila wysyłałem, ale niech On sam się wypowie ostatnio ese buby podłączaliśmy i też śmigało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie go szukac i czy mozna taniej bez programu a sobie samemu skolowac :D

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:51 ----------

To cos takiego?? Interfejs Diagnostyczny HEX-CAN VCDS 11.11 - Sprzedajemy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja brałem od forumowego kolegi siemiana zgłoś się do niego

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

ma ktoś pożycz 4 ostatecznie 2 wyjmaki do radia na kilka dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal ma, podobno koszt wypożyczenia to dwa tyskie w puszce

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ja mam teraz egzaminy państwowe i sesje więc troche to potrwa

---------- Post dopisany at 15:05 ---------- Poprzedni post napisany at 15:03 ----------

ale on dopiero w weekend będzie pewnie a mi by sie jakos w tygodniu przydaly albo chociaz pod koniec tygodnia zebym w weekend mogl ogarnac moda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...