Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chces sie zamienic na S4 B5 ????

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chces sie zamienic na S4 B5 ????

No chce :smile:

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

Mam rower hehe narazie przepustnica do czyszczenia ale bez kitu chodzi mi a100 po głowie cały czas :)

Opublikowano

Kto ma moje wyjmaki do radia ?? Kalolek ??? :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Kto ma moje wyjmaki do radia ?? Kalolek ??? :naughty::naughty::naughty:

nie nie nie :-) pożyczałem je od Ciebie to fakt, ale później brałeś je bo rnsa wyjmowaliśmy :decayed:

---------- Post dopisany 29-06-2013 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 23:13 ----------

Widze temat umarl :smile: juz wam sie beszustki nie psuja ?

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

ja tam narazie mam spokój :decayed:

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

jedynie wywalilo w piatek przekaźnik świec żarowych ale blad sie skasował to prawdopodobnie styki będe musiał przeczyścić. To w końcu kto ma te wyjmaki moskala? Ja już sobie ogarnąłem

Opublikowano

Ja :) .................. Nie mam :) a odnośnie b6 to u mnie jaja nie z tej ziemii ;)

Opublikowano
Ja :) .................. Nie mam :) a odnośnie b6 to u mnie jaja nie z tej ziemii ;)

opowiadaj :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

dokładnie słuchamy?

Opublikowano
  • Autor

Spot w następnym tygodniu ?

Opublikowano

ogólnie z lambadą jazdeczki :) podmieniłem i hula :) było wypadanie zapłonów ale też chyba przez lambdę bo już nie ma :) nadal mam przepustnice do ogarnięcia chyba że w dolocie jakaś nieszczelność ale da się już zapierda........ co czynię codziennie z bananem na japonii :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

musti ludzi nie poznajesz czy masz te binokle tak ujebane????:decayed:.Raz w Komorowie przy torach WKD a potem w Nowej Wsi na ulicy Piwonii jak wracałem z roboty i machałem z tego A3 8L po lifcie w kolorze szampańskim.Widzę że zmieniłeś branże i ogarniasz mój rejon, dobrze wiedzieć.pozdro

Opublikowano
  • Autor
musti ludzi nie poznajesz czy masz te binokle tak ujebane????:decayed:.Raz w Komorowie przy torach WKD a potem w Nowej Wsi na ulicy Piwonii jak wracałem z roboty i machałem z tego A3 8L po lifcie w kolorze szampańskim.Widzę że zmieniłeś branże i ogarniasz mój rejon, dobrze wiedzieć.pozdro

zajeb robotą nie ma czasu się rozglądać :jerk:

Opublikowano

chłopaki nie mógłby którychś z was pożyczyć mi telefonu z androidem? byle jakie gówno ważne żeby miało androida. Miałem dwa telefonu oba zjebane... na gwarancji i koniecznie potrzebuje czegoś co ma androida na pokładzie, byle gówno.

Opublikowano

karty ztm chcesz nabijać?? :D

Opublikowano

musti ty w grodzisku w ten weekend ?

Opublikowano
  • Autor
musti ty w grodzisku w ten weekend ?

dziś taa jutro jadę a co potrza ?

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 18:05 ----------

Karolek co chciałeś ?

Opublikowano

Taki Off.

Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko

AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jesli tak to wypowiedzcie sie

dzieki

Opublikowano
  • Autor
Taki Off.

Nie wiem czy dobrze napisałem ale kij w oko ,kojarzy ktoś moze to autko

AUDI A 4 2003 ROK! 1.8 TURBO ! 170TYS !!! (3423156350) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jesli tak to wypowiedzcie sie

dzieki

Witaj

Pytaj o te auto na temacie spotów Radomskich tam ktoś prędzej może skojarzy.

Ktoś chętny na spota w czwartek o 19 ?

Opublikowano
musti ty w grodzisku w ten weekend ?

dziś taa jutro jadę a co potrza ?

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 21:13 ---------- Poprzedni post napisany 27-07-2013 at 18:05 ----------

Karolek co chciałeś ?

Jechałem na urlop i chciałem zrobić polerkę, ale miałem problem z hamulcami i tym musiałem się zająć najpierw :decayed: i na polerke nie starczyło czasu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.