Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a gdzie ty wczoraj squizzy z jakąś blondyną lecialeś? bo w ostatniej chwili lukłem<font color="Silver"><br />

<br />

---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:33 ----------<br />

<br />

</font>

Zamieszczone przez Sqizzy<br />

No nie pierdziel że jest u mechanika ? Toć to opic trzeba :-) ciśnie mnie na dosyć mocną benzynę teraz :-) <br />

<br />

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

<br />

też mam ciśnienie albo na program w tym gnoju albo ojebać i jakąś benzyne w gazie szukać

Na Gumball 3000 smigalem, ty ślepy jesteś bo ciebie to widuję cały czas ostatnio staliśmy samochód obok samochodu a ty się patrzyles w sina dal :-) pewnie leciales po mustiego co ? :-) jakby co musti to dzisiaj mam czas na te twoje liczniki :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie ze sklepu mx nowickiego z grodziska lecialem a jeszcze wczesniej chyba mnie mijales jak stalem na wysepce autobusowej chyba no nie?

Opublikowano

Dokładnie tak, od Milanówka za tobą jechałem

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

spoko nie zauważyłem dobiero jak trukłeś to lukłem i tak mi się też wydawało

Opublikowano

Dzwonił mechanik , do wymiany napinacz paska wielo. , łozyska w alternatorze :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Toż ja się z wami miział nie będę :-) musti jak chcesz to wpadaj koło 19 pod garaż do mnie ogarniemy licznik

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

zara bede

Opublikowano
Dzwonił mechanik , do wymiany napinacz paska wielo. , łozyska w alternatorze :decayed:

Czyli standardzik :) ja musze w koncu wymienic kolo pasowe z tlumikiem drgan i podobno napinacz sie uspokoi :)

Opublikowano
  • Autor

S-liny sprzedane eh te Rs-y :jerk:

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

Karol tu były :

Archiwalne: Oddam fotele i kanapę audi a4 Lublin ? Tablica.pl

Opublikowano

Czyli standardzik :)

+ rozrzad , oleje , filtry :decayed:

Opublikowano
Coś takiego Sqizzy ?

dobrze ,ze wpadłes na basen a przede wszystkim dzieki , ze odpisałeś na esa psia fajo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Coś takiego Sqizzy ?

dobrze ,ze wpadłes na basen a przede wszystkim dzieki , ze odpisałeś na esa psia fajo :decayed:

wstałem o 11 :facepalm:

potem na piwo wpadnę :good:

dzwonili odebrałeś parcha ? stary pojechał do warsztatu

Opublikowano

wstałem o 11 :facepalm:

co konia obchodzi , ze sie wóz przewrócił ?

nie dzwonili , tam jakies jaja na bank wyszły :grin:

Opublikowano

Ja chce moje klubowe ramki !!!!!!!! :) gdzie one zaginely sie pytam :)

Opublikowano
  • Autor
Ja chce moje klubowe ramki !!!!!!!! :) gdzie one zaginely sie pytam :)

kutwa sam czekam :kwasny:

Opublikowano

Musti już na kanarach siedzi za Twoją kasę za ramki.

Zesłane z Galaktyki S2

Opublikowano

Hie hie :) moze produkuje w domu :)

Opublikowano

Robim spota ? Sroda wieczór ?

Opublikowano

Ja na rybkach w srode sie spoce ostro pewnie :)

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:08 ----------

Kurna nie wiem czemu po tej zmianie na forum nic nie moge znalezc :/ podeslijcie please linka jakiegos o wymianie kola pasowego z tlumikiem drgan czy trzeba przód zwalić czy nie

---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

Kurna nie wiem czemu po tej zmianie na forum nic nie moge znalezc :/ podeslijcie please linka jakiegos o wymianie kola pasowego z tlumikiem drgan czy trzeba przód zwalić czy nie

Opublikowano
podeslijcie please linka jakiegos o wymianie kola pasowego z tlumikiem drgan czy trzeba przód zwalić czy nie

trzeba , do 95% tematów zwiazanych z silnikiem musisz zwalic przód :decayed:

---------- Post dopisany at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany at 10:36 ----------

Nic strasznego , zderzak na 2 srubach , pas przedni chyba na 8-10 , odpinasz weze od chłodnicy i masz wszystko na wierzchu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.