Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki, wiecie może gdzie w naszych okolicach można przyciemnic szybki? Znacie kogoś kto zna sie na rzecz?

Z góry dzięki za odp

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Yankes, pisz do Bongoda bo to jego ziomek. A tak poza tym to może odezwalibyśmy się do Yankesa czy grupowo jakoś taniej by nie ogarnął. Ty chcesz, ja też bym zrobił, moskal też może będzie chciał... Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też chce :) na spocie jakimś trzeba się zgadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to najblizszy spot kiedy jest tak jak musti pisal w srode o 19?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najwczesniej w czwartek :/

---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:03 ----------

to co słysze z rana na ssaniu to najprawdopodobniej Secondary Air Injection pump :) czy jak to tam się zwie tylko dziwne że błędu nie wywala i nie wiem co z tym zrobić na forum nic nie widze :/

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:17 ----------

egr coś ma wspólnego z tą suszarką(air pump) ??

---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

czytałem że niektórzy wywalają to i to w ogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaślepiając egr zimą samochód się wolniej dogrzewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już mam pompkę muszę tylko zamontować :) przynajmniej jeden dźwięk się skończy :)

odnośnie świergolenia spróbuje wymienić płyn wspomagania w sumie i tak warto to zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompka 50 zeta :) płyn cholera wie czy był wymieniany więc nie wiem w czym problem :)

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:04 ----------

poza tym co ja wymieniłem do tej pory oprócz tego co trzeba przy kupnie używanego samochodu bo nie pamiętam :)

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

a pamiętasz te moje postojowe żarówki ??właśnie jedna się złamała i leży sobie w kloszu hahaha ale tendete ktoś wpierdzielił :)

---------- Post dopisany at 20:09 ---------- Poprzedni post napisany at 20:09 ----------

ja tu się śmieje ale jak ja to wyjmę??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu się śmieje ale jak ja to wyjmę??????

:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też miałem podobna sytuacje tyle że mi w halogenie zarowka led kiedys rozpołowiła się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yankes, pisz do Bongoda bo to jego ziomek. A tak poza tym to może odezwalibyśmy się do Yankesa czy grupowo jakoś taniej by nie ogarnął. Ty chcesz, ja też bym zrobił, moskal też może będzie chciał... Co wy na to ?

Pytałem Yankesa kiedyś o grupowe ściemnienie szyb z forum , to taniej można znaleźć bo dużo powiedział nie pamiętam dokładnie ile.

U patryka10015 za 300zł podobno ktoś ściemnia w mieścinie jakby zagadał o grupowy to może wyszło by tanio i opłacało by się jechać w kilka aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yankes, pisz do Bongoda bo to jego ziomek. A tak poza tym to może odezwalibyśmy się do Yankesa czy grupowo jakoś taniej by nie ogarnął. Ty chcesz, ja też bym zrobił, moskal też może będzie chciał... Co wy na to ?

Pytałem Yankesa kiedyś o grupowe ściemnienie szyb z forum , to taniej można znaleźć bo dużo powiedział nie pamiętam dokładnie ile.

U patryka10015 za 300zł podobno ktoś ściemnia w mieścinie jakby zagadał o grupowy to może wyszło by tanio i opłacało by się jechać w kilka aut

w wawie krzyknęli mi 650zł:facepalm: za wszystkie szyby (bez przedniej) :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yankes, pisz do Bongoda bo to jego ziomek. A tak poza tym to może odezwalibyśmy się do Yankesa czy grupowo jakoś taniej by nie ogarnął. Ty chcesz, ja też bym zrobił, moskal też może będzie chciał... Co wy na to ?

Pytałem Yankesa kiedyś o grupowe ściemnienie szyb z forum , to taniej można znaleźć bo dużo powiedział nie pamiętam dokładnie ile.

U patryka10015 za 300zł podobno ktoś ściemnia w mieścinie jakby zagadał o grupowy to może wyszło by tanio i opłacało by się jechać w kilka aut

w wawie krzyknęli mi 650zł:facepalm: za wszystkie szyby (bez przedniej) :kwasny:

Bo to Warszawa i okolice stąd takie ceny mają chore :doh::thumbdown:

Lepiej pojechać deko dalej i mieć za 300zł a nawet może coś taniej jeśli pojedzie kilka aut :wink4::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawejak ściemniają szybe z ogrzewaniem widziałem nie raz partacką robotę a u yanka widziałem perfekcjonizm :) no zobaczymy pogadamy na spocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawejak ściemniają szybe z ogrzewaniem widziałem nie raz partacką robotę a u yanka widziałem perfekcjonizm :) no zobaczymy pogadamy na spocie

nie woź się stuclem pod stacją pkp :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy duzo lepiej niż ten gostek o de mnie on tylko siedzi w przyciemnianiu szyb i ma podpisane z tego co pamietam umowe z jakimiś dwoma markami i przyciemnia fury jeszcze fabrycznie nowe w jedna strone do tego zakladu z grodziska jest 135km

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:36 ----------

tu jest jego strona

Przyciemnianie Szyb Mława - Jaroslaw Szymański

---------- Post dopisany at 23:39 ---------- Poprzedni post napisany at 23:38 ----------

jakby ktoś się zdecydował to moge do niego z kimś lecieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz fabrycznie nowe fury to rozne sa :) u yankesa amg sie robia cayeny itp :) kurcze troche daleko 135 w jedna :/ ciekawe jakich folii uzywa bo nie ktore nie maja filtrow a niektore blakna

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

nie woź się stuclem pod stacją pkp :naughty:

Hehehe nie widzialem cie :) za drzewem stales?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe nie widzialem cie :) za drzewem stales?? :)

z gołębnika Cie przyciął :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bongod dzwoń do yankesa niech da ceny

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...