Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za ile ?czemu tak drogo?czemu 235? :) zgaduje oczywiscie :) narazie to nie wiem co z moim drewniakiem :/ smiem watpic ze to swiece :/ zreszta juz od poczatku mi sie wydawalo ze nie rowno pracuje ale bylo to niemal niewyczowalne i obroty nie skakaly i nie skacza no zobaczymy bledow nie ma na vagu swiece najtansze poki co a nie wymieniane pewnie byly dawno jak i cala reszta rzeczy

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To co znów dużo planów, a później trzy samochody będą :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

Oddam Ci od razu te bezpieczniki bo mam cały czas w aucie. Bede między 20 a 20:30.

Zesłane z Galaktyki S2

Opublikowano

ja również będę po 20

Opublikowano

Matko boska ledwo dojechalem :) i zdalem sobie sprawe ze pod maka bez swiatel jechalem hahaha dlatego mi machali cos ludzie :D

Opublikowano
  • Autor

Pany dzięki za spota , oby do następnego :decayed:

Bongod Ty się nie czaj z tymi 17" tylko bierz ode mnie te 18" możesz przyjechać do mnie przymierzysz sobie.Cenowo się dogadamy :wink4::good:

Opublikowano
Pany dzięki za spota , oby do następnego :decayed:
:thumbup1:
Opublikowano

Musti to ty masz na handel te mam8 ? fajnie one na b6 wyglądały

Opublikowano
  • Autor
Musti to ty masz na handel te mam8 ? fajnie one na b6 wyglądały

ta właśnie te MAM8 sprzedaję , na B6 ładnie się prezentowały do Bongoda furki by idealnie pasowały :wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

a oponki??ja to bym musial hyba w ratach przez rok splacac :D

Opublikowano
  • Autor
a oponki??ja to bym musial hyba w ratach przez rok splacac :D

Nie przesadzaj , poza tym jesteśmy ludźmi więc byśmy się dogadali . Poniżej link do felg

http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/sprzedam-felgi-18-s-line-270647/#post3500297

---------- Post dopisany at 08:25 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

Odbierzesz auto to możesz podjechać i przymierzymy zerkniesz sobie jak będzie to wyglądało :good:

Opublikowano

U Ciebie musti fajnie wyglądały na b6 pomimo że była jasna, na czarnej będzie jeszcze lepiej. Kiedyś sam miałem na nie chrapkę, ale ze trafiły się te co mam teraz....

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

Ja nie umiem jezdzic :) a na takich to tylko autostrada :)

---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

Eeee nie ori :) i opony ledwo zywe :)

Opublikowano

bongod też tak myślałem jak Ty jak wymieniałem koła na większe że bedzie problem z jazdą i chciałem kupić 17 i teraz jestem zadowolony że nie kupiłem bo 18 to minimum wydaje mi sie w nadkole b6 i tak wyglada dosyć mało większość osob z forum powie ci prawdopodobnie to samo co Ja zauważ nawet że wiele osob sprzedaje 17 na forum bo zrobilo ten błąd

---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

a wulkanizator mi gadal ze komfort jazdy na 15 i 16 jest podobny i na 17 i 18 najwiecej sie odczuwa przechodzac z 16 na 17 ale ile w tym prawdy to nie wiem

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie 18" to jest max felga na polskie drogi i do tego auto ładnie wygląda oraz dobrze się prowadzi.

Mi na PW piszą ciągle od kiedy wrzuciłem fele na sprzedaż :

"Cześć kolego.Interesuje Cię zamiana felg 18" na 17" ?"

Opublikowano

tyle że ja dodam że pomykam na 50tkach 215stkach więc napewno odczuje :) teraz jeżdzi mi się cycuś a na wyglądzie tak bardzo mi nie zależy :D

Opublikowano

To po co zmieniłeś b5 na b6 skoro na wyglądzie Ci nie zależy :-)

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano
tyle że ja dodam że pomykam na 50tkach 215stkach więc napewno odczuje :) teraz jeżdzi mi się cycuś a na wyglądzie tak bardzo mi nie zależy :D

Odczuć to byś odczuł gdybyś zmieniał koła tak jak ja w b5 z 15" 195x65 na 17" 235x45 wtedy dopiero można poczuć znaczny spadek komfortu ale przy zmianie 17" na 18" i 215 na 225 nie będziesz miał żadnej różnicy. Chyba, że lubisz atakować krawężniki prostopadle wtedy faktycznie mniejsza felga i wyższa opona pomaga. Na dziurach noga z gazu i wszystko spokojnie przejedziesz.

Opublikowano
tyle że ja dodam że pomykam na 50tkach 215stkach więc napewno odczuje :) teraz jeżdzi mi się cycuś a na wyglądzie tak bardzo mi nie zależy :D

Odczuć to byś odczuł gdybyś zmieniał koła tak jak ja w b5 z 15" 195x65 na 17" 235x45 wtedy dopiero można poczuć znaczny spadek komfortu ale przy zmianie 17" na 18" i 215 na 225 nie będziesz miał żadnej różnicy. Chyba, że lubisz atakować krawężniki prostopadle wtedy faktycznie mniejsza felga i wyższa opona pomaga. Na dziurach noga z gazu i wszystko spokojnie przejedziesz.

dokładnie ja z 15 195/65 przechodzilem na 18 to sporo odczulem i jeszcze jak zawias sline zalozylem

---------- Post dopisany at 17:45 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

bongod jak na wygladzie ci nie zalezy to po co te co teraz masz zmieniasz?

---------- Post dopisany at 17:49 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ----------

a jak chcesz miec komfort to albo 15 albo 16

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.