Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak serio to co potrzebujesz ??

lampy ogarnąłeś ??

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a tak serio to co potrzebujesz ??

lampy ogarnąłeś ??

Ad.1 Mam byc Chrzestnym u syna mojego brata , dostalem kartke do spowiedzi , jak pojde to mi nie da rozgrzeszenia i nie podpisze a znowu nie pojde po to zeby klamac... :decayed: Ogolnie potrzebuje zeby mi ktos przybil pieczatke parafii , podpis sam ogarne.

Ad.2 druga jutro zrobie , nie bylo czasu.

Opublikowano

Ad.1 Mam byc Chrzestnym u syna mojego brata , dostalem kartke do spowiedzi , jak pojde to mi nie da rozgrzeszenia i nie podpisze a znowu nie pojde po to zeby klamac... :decayed: Ogolnie potrzebuje zeby mi ktos przybil pieczatke parafii , podpis sam ogarne.

A jaki widzisz problem w tym żeby delikatnie pokłamać :decayed: "u spowiedzi byłem trzy miesiące temu...." później "kłamałem, paliłem papierosy, nawet zdarzyło się przeklnąć ze dwa razy" i tyle :decayed: albo daj komuś niech idzie za ciebie :decayed:

Opublikowano

A jaki widzisz problem w tym żeby delikatnie pokłamać :decayed:

:grin: No chyba udajac sie tam , raczej klamac nie wypada :naughty: ... no i nie pale fajek :kox:

Opublikowano

A jaki widzisz problem w tym żeby delikatnie pokłamać :decayed:

:grin: No chyba udajac sie tam , raczej klamac nie wypada :naughty: ... no i nie pale fajek :kox:

No jak to nie :decayed: widzisz pomieszkałeś trochę w grodzisku i do wiary zaczynasz wracać :decayed: sądzisz że do nieba Cię wezmą ? kłam człowieku, po co sobie będziesz zycie tym jeszcze utrudniał. gadaj jaki to jesteś cnotiwy kawaler, chodzący do kościoła i składający datki na pokera proboszcza :decayed: w końcu skąd jak skąd, ale skywa "pokerstar" z nikąd się nie wzięła :decayed:

Opublikowano

Jednak nie mialem wymienianego paska :) w poniedzialek ogarne

Ale z ziomkiem sie widzialem co ma a6 w 1.8t tylko 5v ale to podobno to samo co 20v a silnik duzo ciszej pracuje i bez wibracji :(

Opublikowano
Jednak nie mialem wymienianego paska :) w poniedzialek ogarne

Ale z ziomkiem sie widzialem co ma a6 w 1.8t tylko 5v ale to podobno to samo co 20v

Ty masz zarowno 5V jak i 20V , 5V oznacza ilosc zaworow na cylinder , a 20V ilosc zaworow na wszystkie cylindry

Opublikowano

Nom cos w tym stylu hehehe :) ale naprawde tamten cichszy :) wiec to nie ten sam silnik i moze byc roznica w ich pracy??

Opublikowano

silnik jest ten sam , on ma w A6 pewnie APU 180KM ?

Opublikowano

Napewno 150km oznaczenia nie znam kurna mam nadzieje ze to tylko kwestia paska bo objawy sa jak by to bylo sprzegielko ale wymienilem i jest tak samo jak bylo :/ napinacz tez wymienilem ale hyba poprzedni byl dobry :/ sprzegielko na 100 bylo j**niete wiec akurat ten zakop sie oplacil no zobaczymy w poniedzialek czy cos wogole zalezy od paska ziomek mi mowi ze taki pasek jak ja mam to on mial od nowosci ale ja nie widze po nim jakiegos duzego zuzycia no zobacze poki co koszt nie jest duzy oby nie wzrosl :) na forum gdzies wyczytalem ze gosc podrabianego oleju nalal i mial tak samo ale przeciez w inter kupowalem :)

Opublikowano

robimy jakiś spocik bo już coraz lepiej z pogodą

Opublikowano

śledzę pogodę można ogarnąć u mnie np za 2 tyg w piątek albo sobotę to dość dużo czasu na decyzję odnośnie daty i pogody od żony uzyskałem namaszczenie hahaha :)

Opublikowano
Napewno 150km

one roznia sie tylko osprzetem , slupek ten sam

Opublikowano

więc coś nie tak w moim :/ mam nadzieje że nie poleci bo ostatnio katowanko mu często zapewniam :)

Opublikowano
  • Autor
śledzę pogodę można ogarnąć u mnie np za 2 tyg w piątek albo sobotę to dość dużo czasu na decyzję odnośnie daty i pogody od żony uzyskałem namaszczenie hahaha :)

ja za dwa tyg odpadam jadę 20 na urodziny do W-wy

Opublikowano

I piatek i sobota??to niezly balet :)

---------- Post dopisany at 10:23 ---------- Poprzedni post napisany at 07:17 ----------

W inter mowia ze 2 dlugosci paska sa do BFB troche dziwne ale roznica jest 2cm wiec sporo :) moze za ciasny jest zalozony w sumie jak poluzuje troche napinacz to sie uspokaja troche wszystko no zobaczymy jak przyjdzie :)

Opublikowano
śledzę pogodę można ogarnąć u mnie np za 2 tyg w piątek albo sobotę to dość dużo czasu na decyzję odnośnie daty i pogody od żony uzyskałem namaszczenie hahaha :)

ja również bo na wekendy wyjeżdżam do rodziny

Opublikowano

ehhh pasek wymieniony nie przyniosło to żadnych zmian :/ może ten typ tak ma??ruchu napinacza jest z 2 mm ale ten dzwięk pusacyjno trzeszczacy mnie denerwuje i irytuje :/

Opublikowano
  • Autor
śledzę pogodę można ogarnąć u mnie np za 2 tyg w piątek albo sobotę to dość dużo czasu na decyzję odnośnie daty i pogody od żony uzyskałem namaszczenie hahaha :)

ja również bo na wekendy wyjeżdżam do rodziny

to w jeden weekend nie wyjedziesz i po temacie , szykuj się :naughty:

Opublikowano

Hehehehe :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.