Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ty to bierzemy jedną wysyłke ? ja na razie póki IVE nie ogarnie do końca kolorów to zaczekam z zamówieniem

Opublikowano
ty to bierzemy jedną wysyłke ? ja na razie póki IVE nie ogarnie do końca kolorów to zaczekam z zamówieniem

mozemy.

Ty , ten gwint bedziemy zakladac czy oddajesz do "fachowców" ??:naughty:

Opublikowano

Ty , ten gwint bedziemy zakladac czy oddajesz do "fachowców" ??:naughty:

Do kuwa czego ???? Taaa pod garażem mogę TIRa na części rozkładać tyle miejsca, a ja będę do fachowców oddawał? Ty się z mrogalem nie spotykasz czasami ? :decayed:

Opublikowano

Do kuwa czego ???? Taaa pod garażem mogę TIRa na części rozkładać tyle miejsca, a ja będę do fachowców oddawał?

czuje sie zaproszony :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Toć ty musisz obdukcje jego zrobić :decayed:

Aaaa radio mi się zjebało dziś :decayed:

Opublikowano
Toć ty musisz obdukcje jego zrobić :decayed:

obdukcja to c**j , ja licze na montaż :kox:

Opublikowano

a co lubisz łapy uje***ne :) spoko, zawsze się przydadzą dwie łapy do pomocy :)

Opublikowano
  • Autor

stara blacha grodziska :wink:

Opublikowano

55 000 marek.... plus 100% ceny za sprowadzenie??? to jakoś 220 000 zł jak na dziś...

Opublikowano

stara blacha grodziska :wink:

To stara blacha Warszawska dokładnie z dzielnicy Wola z 96 roku.

Opublikowano

stara blacha grodziska :wink:

To stara blacha Warszawska dokładnie z dzielnicy Wola z 96 roku.

U nas na wsi było WFI

Opublikowano
  • Autor

Karol a Ty nie za szybko letnie buty założyłeś jak tu ciągle pizga i śnieg sypie :whistling: ?

Opublikowano

Nie, całkiem fajnie się jeździ :decayed: tak żeby ruszyć z pod świateł to do 3 biegu trzeba dojść :decayed: A teraz to już w sumie pewnie nie warto kół zmieniać :grin:

Opublikowano

Hehehe ja to dopiero czekam na oponki jakis uzywki od ziomka chyba ze lykne ten zestaw ciekawe jak to na zywo by wygladalo na moim czarnidle hmmm

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Felgi opony 225/45/17R 5x112 AUDI VW OD 1zł BCM (3105508102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano
  • Autor
Hehehe ja to dopiero czekam na oponki jakis uzywki od ziomka chyba ze lykne ten zestaw ciekawe jak to na zywo by wygladalo na moim czarnidle hmmm

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Felgi opony 225/45/17R 5x112 AUDI VW OD 1zł BCM (3105508102) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

kupuj 18" żebyś nie żałował

Opublikowano

Teraz mam 17 i nie jest zle :) 18 to juz jak dla mnie przy malo miesa troche :/ ale w tych 17 marny wzor czy co?? :)

---------- Post dopisany at 09:31 ---------- Poprzedni post napisany at 06:51 ----------

Kurna wogole myslalem o tym spocie u mnie w ten weekend a tu zona sie rozlozyla masakra :) w koncy faktycznie sie ognicho zrobi jak juz cieplo bedzie i libacjaaaaaaa :D

Opublikowano

praktycznie 17 na nasze drogi jest dobra ale wydaje mi się że do b6 18 to minimum tyle że trzeba uważać na nierówności strasznie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.