Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie nic nie tarło było idealnie i nawet w miarę się na nich jeździło

oj tam nie gadaj tylko szukaj 19" na lato :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niech go szybko ogarniaja i lece w jankach uczyc sie jezdzic bo tam duzo miejsca :) ziomki z motor garage polecili mi swojego ziomka na piaskowej wiec dzis albo jutro z rana wstawiam i czekam z niecierpliwoscia ale powiem wam ze faktycznie w b5 wiecej miejsca noi w automacie moglem na prostych nogach jezdzic a teraz to musze sie przyzwyczaic do pedalowania jak na rowerze :)

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

masakra właśnie się dowiedziałem że jeszcze przy rozrzadzie sie robi jakiś napinacz łańcucha jakieś uszczelki głowicy że cośtam wałki trzeba wyjąc i że z tysiak to wyjdzie dodatkowo ma saaa kraaaaaa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano to początki kosztów związanych z B6 :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti bez przesady każde auto się psuje, a wiadomo że jak kupisz auto to zawsze coś przy nim zrobić trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musti bez przesady każde auto się psuje, a wiadomo że jak kupisz auto to zawsze coś przy nim zrobić trzeba

Opcja wiadoma,że kupisz to musisz coś tam porobić podstawy , ale są też takie trupy że wkładasz cały czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak rozpoznać czy ten łancuch i mapinacz są do wymiany??bo juz sie doczytałem ze z przodu jest pasek a ten łańcuch gdzieś z tyłu

ktoś pisze że klekotać zaczyna jak dizelek ktoś inny że błędy wyskakują u mnie błędów nie widze a i klekotu nie słyszę no może przez pół minuty na zimnym coś tam słychać ale sam niewiem nie znam tych 1.8 ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak rozpoznać czy ten łancuch i mapinacz są do wymiany??bo juz sie doczytałem ze z przodu jest pasek a ten łańcuch gdzieś z tyłu

ktoś pisze że klekotać zaczyna jak dizelek ktoś inny że błędy wyskakują u mnie błędów nie widze a i klekotu nie słyszę no może przez pół minuty na zimnym coś tam słychać ale sam niewiem nie znam tych 1.8 ehhh

Robisz rozrząd to i wymień ten łańcuch z napinaczem i będziesz miał spokój na długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze to z tysiaka kosztuje albo lepiej więc najlepiej zdiagnozować na początek czy jest do roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze to z tysiaka kosztuje albo lepiej więc najlepiej zdiagnozować na początek czy jest do roboty :)

to podpytaj na ogólnym zobaczysz co Ci powiedzą , ale ja wiem że się wymienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vagiem się sprawdza napinacz a oprócz tego zdejmuje dekiel i patrzysz czy łańcuch nie trze o niego. jak trze to do wymiany.

pierwsze słysze żeby przy rozrządzie wymieniało sie i napinacz i łańcuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze co powie mechanior podobno są dwa rodzaje tańszy mechaniczny (mam nadzieję że u mnie) i droższy elektroniczny jak patrze na zdjęciach to raczej wygląda w silniku bfb na mechaniczny no zobaczymy jestem dobrej myśli a ogólnie to co za różnica pod tym względem czy b5 czy b6 też ten łancuch jest w 1.8 t :)

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:59 ----------

eee luzik nie ma tragedii zrobie i łańcuszek na wszelki wypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto bogatemu zabroni :decayed:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe okazało się że mam ten tańszy i że można to zrobić bez ściągania rozrządu następnym razem :) a bogaty to ja chyba w innym życiu będę dopiero hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe okazało się że mam ten tańszy i że można to zrobić bez ściągania rozrządu następnym razem :) a bogaty to ja chyba w innym życiu będę dopiero hahaha

dopiero co kupił B6 jeszcze nie oblane a już narzeka :naughty: skurczybyk jaki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie raz propozycje promilowe składałem ale b6 może być kolejną okazją :D

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:35 ----------

DSC_0112.jpg

takie coś połapałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już nie raz propozycje promilowe składałem ale b6 może być kolejną okazją :D

czekamy czekamy na te propozycje :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idiota przykleił jakieś taśmy aluminiowe na zderzaku nie wiem jak to zerwać żeby nie zniszczyć lakieru jakiś pomysł??

ktoś chyba chciałb7 grilla zrobić heheh

---------- Post dopisany at 20:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

w sumie fajnie by było się złoić w grodziskim klubowym towarzystwie :) jak są chętni to ogarne chałupę na jakiś weekend :)

musti może zmienić listę odnośnie maka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...