Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20


musti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ach ten musti , naobiecuje a potem wali w ch*ja :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna pompeczka do centralnego oczywiscie wirnik sie wysypal ma ktos na zbyciu ??pewnie nie :)

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

zrobione przy pomocy pompki do golfa III :) trochę było przy tym roboty ale w golfie wirnik jest grubszy więc podejrzewam że dłużej pohula :)

całkowity koszt 38 zeta :D

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 21:02 ----------

dobra to najlepsiejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może może :D

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

widzę że worms też automacik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trzeba ten temat ożywić trochę. Jako że dwaj klubowicze z naszego regionu lache na organizacje spotów wyłożyli, to ja się za to biere :decayed: W poniedziałek 3.12 o 20 robim spota pod McD. Kogo nie będzie ten faja (nawet choćby miał przyjechać seicento).

melduje sie

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trzeba ten temat ożywić trochę. Jako że dwaj klubowicze z naszego regionu lache na organizacje spotów wyłożyli, to ja się za to biere :decayed: W poniedziałek 3.12 o 20 robim spota pod McD. Kogo nie będzie ten faja (nawet choćby miał przyjechać seicento).

melduje sie

:wink:

podjedziesz po mnie to nie ma opcji zebym nie był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trzeba ten temat ożywić trochę. Jako że dwaj klubowicze z naszego regionu lache na organizacje spotów wyłożyli, to ja się za to biere :decayed: W poniedziałek 3.12 o 20 robim spota pod McD. Kogo nie będzie ten faja (nawet choćby miał przyjechać seicento).

melduje sie

:wink:

podjedziesz po mnie to nie ma opcji zebym nie był

z kim i jak jedziesz do bukowiny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś ma gumkę od siłownika centralnego??bo mi szumi i zaraz kolejna pompke zajade :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

z kim i jak jedziesz do bukowiny ?

nie jade :grin:

ty stary klubowicz ?

pod maka byś kiedyś podjechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje furacza jak ktos chce oblukac dokladnie dajcie znac mam nadzieje ze w Grodziu zostanie zalezy mi na szybkiej sprzedazy wiec cena 10k z jeczeniem sobie nadal nie poradzilem wiec tez z tad ta cena :) podobno jakis zaworek moze byc za 20 zeta ale w etce nie moge znalezc ehhhh

---------- Post dopisany 09-02-2013 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 07:50 ----------

myślę nad jakimś avancikiem b6 :) myślicie że da radę połapać coś co ma wszystko??

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

bo zwykle albo xenon albo bose zwykle pół skóra do tej pory jedną pełna widziałem duża navi jakoś też rzadko jest ehhhh a cen to taki rozrzut że szok :) i wiekszość to złomy niezależnie od ceny czy 22k czy 35 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...