Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm... ciekawe co za pipa mówiła że będzie a nie była ???

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ach ten musti , naobiecuje a potem wali w ch*ja :thumbdown:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

potrzebna pompeczka do centralnego oczywiscie wirnik sie wysypal ma ktos na zbyciu ??pewnie nie :)

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ----------

zrobione przy pomocy pompki do golfa III :) trochę było przy tym roboty ale w golfie wirnik jest grubszy więc podejrzewam że dłużej pohula :)

całkowity koszt 38 zeta :D

---------- Post dopisany 24-12-2012 at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-12-2012 at 21:02 ----------

dobra to najlepsiejszego :)

Opublikowano

Również Życzę wszystkim Wesołych Świąt

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kiedy następny też bym podjechał??

Opublikowano

można by było coś zorganizować bo ostatnio trzy furki były

Opublikowano

może może :D

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

widzę że worms też automacik :)

Opublikowano

o tak i tak przyjedzie max 3 samochody :decayed:

Opublikowano

Ja jestem za byle było więcej ludzi. Chociaż teraz zimno to nikomu nie chce się d*py ruszyć.

Zesłane z Galaktyki SII

Opublikowano

mozna cos ogarnac

Opublikowano
Dobra trzeba ten temat ożywić trochę. Jako że dwaj klubowicze z naszego regionu lache na organizacje spotów wyłożyli, to ja się za to biere :decayed: W poniedziałek 3.12 o 20 robim spota pod McD. Kogo nie będzie ten faja (nawet choćby miał przyjechać seicento).

melduje sie

:wink:

Opublikowano

Niech sie ociepli troche

Opublikowano
Dobra trzeba ten temat ożywić trochę. Jako że dwaj klubowicze z naszego regionu lache na organizacje spotów wyłożyli, to ja się za to biere :decayed: W poniedziałek 3.12 o 20 robim spota pod McD. Kogo nie będzie ten faja (nawet choćby miał przyjechać seicento).

melduje sie

:wink:

podjedziesz po mnie to nie ma opcji zebym nie był

Opublikowano
Dobra trzeba ten temat ożywić trochę. Jako że dwaj klubowicze z naszego regionu lache na organizacje spotów wyłożyli, to ja się za to biere :decayed: W poniedziałek 3.12 o 20 robim spota pod McD. Kogo nie będzie ten faja (nawet choćby miał przyjechać seicento).

melduje sie

:wink:

podjedziesz po mnie to nie ma opcji zebym nie był

z kim i jak jedziesz do bukowiny ?

Opublikowano

ktoś ma gumkę od siłownika centralnego??bo mi szumi i zaraz kolejna pompke zajade :(

Opublikowano
[

z kim i jak jedziesz do bukowiny ?

nie jade :grin:

Opublikowano
[

z kim i jak jedziesz do bukowiny ?

nie jade :grin:

ty stary klubowicz ?

pod maka byś kiedyś podjechał

Opublikowano
  • Autor

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Sprzedaje furacza jak ktos chce oblukac dokladnie dajcie znac mam nadzieje ze w Grodziu zostanie zalezy mi na szybkiej sprzedazy wiec cena 10k z jeczeniem sobie nadal nie poradzilem wiec tez z tad ta cena :) podobno jakis zaworek moze byc za 20 zeta ale w etce nie moge znalezc ehhhh

---------- Post dopisany 09-02-2013 at 17:08 ---------- Poprzedni post napisany 01-02-2013 at 07:50 ----------

myślę nad jakimś avancikiem b6 :) myślicie że da radę połapać coś co ma wszystko??

---------- Post dopisany at 17:11 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

bo zwykle albo xenon albo bose zwykle pół skóra do tej pory jedną pełna widziałem duża navi jakoś też rzadko jest ehhhh a cen to taki rozrzut że szok :) i wiekszość to złomy niezależnie od ceny czy 22k czy 35 :D

Opublikowano

to chcesz full ? jaki silnik ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.