Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
B6 to złom lepiej kup sobie S4 B5 lub B8 :decayed:

aaaaaha :) a możesz sprecyzować swój osąd nad wyższością b5 nad b6? :)

albo ktoś może :)

widziałeś moje B6

wcześniej miałem B5 i byłem lepiej zadowolony z niego a przede wszystkim z wnętrza

strasznie się niszczy wnętrze w B6 w porównaniu z B5 poza tym mniej miejsca jest w B6 niż w B5

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musti z tym miejscem to serio piszesz? musimy się kiedyś przemots ustawić pod mcd to się przymierze do twojego trumniaka, bo będę zmieniał padlinę albo na b6 albo c5 w trumniaku pewnie

Opublikowano

co do tego musti co napisałeś to się zgodze z tobą myślałem że chodzi o użytkowanie silnika itp, bo pod tym względem chyba nie można narzekać

Opublikowano
B6 to złom lepiej kup sobie S4 B5 lub B8 :decayed:

a możesz sprecyzować swój osąd nad wyższością b5 nad b6? :)

albo ktoś może :)

juz pedze z wyjasnieniem , moje B5 wciąga kazde B6 , wystarczy ?? :grin::wink:

Opublikowano

hehe no i jestem w kropce :)

a tak nawiasem mówiąc sprawdziłem spalanie przy 210 wczoraj :) wyszło 12l :D

najlepsze jest to ze idzie równiuteńko do 210 i koniec jakby odcięcie było :)

---------- Post dopisany at 17:41 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------

tak więc chyba nie zmienię :) zakupię zawieszenie meile hd komplecik i jak przez rok się nierozp...... to będę happy

mam nadzieje że turbina się nierozj... bo wydaje dziwny odgłos jakby startował mały helikopterek :)

---------- Post dopisany at 17:42 ---------- Poprzedni post napisany at 17:41 ----------

a może ktoś mi zderzaczek ustawi??:) bo powykęcany jest że hohoho :)

Opublikowano
  • Autor
musti z tym miejscem to serio piszesz? musimy się kiedyś przemots ustawić pod mcd to się przymierze do twojego trumniaka, bo będę zmieniał padlinę albo na b6 albo c5 w trumniaku pewnie

Karol pewnie że tak jest niestety mniej miejsca niż w B5

Opublikowano

a w portalach motoryzacyjnych pisza że b6 zostało trochę powiekszone :)

Opublikowano
  • Autor
a w portalach motoryzacyjnych pisza że b6 zostało trochę powiekszone :)

raczej poszerzone bo z tym się zgodzę

Opublikowano

czyli poszerzając pomniejszyli?? :) wygłuszenie dużo lepsze z tego co słyszałem to może więcej miejsca w środku zajmuje hehehe

Opublikowano
  • Autor
czyli poszerzając pomniejszyli?? :) wygłuszenie dużo lepsze z tego co słyszałem to może więcej miejsca w środku zajmuje hehehe

ogólnie ja sprzedałem B6 i teraz kupił bym albo B5 lub B8

Opublikowano
czyli poszerzając pomniejszyli?? :) wygłuszenie dużo lepsze z tego co słyszałem to może więcej miejsca w środku zajmuje hehehe

ogólnie ja sprzedałem B6 i teraz kupił bym albo B5 lub B8

musti dzwoń do providenta po 25k i podjezdzaj po ese. Tylko sie spiesz bo OC niedługo wychodzi :decayed:

Opublikowano
  • Autor
czyli poszerzając pomniejszyli?? :) wygłuszenie dużo lepsze z tego co słyszałem to może więcej miejsca w środku zajmuje hehehe

ogólnie ja sprzedałem B6 i teraz kupił bym albo B5 lub B8

musti dzwoń do providenta po 25k i podjezdzaj po ese. Tylko sie spiesz bo OC niedługo wychodzi :decayed:

ese mi zarezerwuj biorę na 1000% tak jak się umawialiśmy :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajnie, ze są ludzie tutaj z Grodziska Mazowieckiego..

Pozdrawiam z MILANÓWKA.. :wink:

Opublikowano

Pany może by jakąś bułkę dziś z wieczora oszamać ?

Opublikowano
Pany może by jakąś bułkę dziś z wieczora oszamać ?

sorry milczar że nie pogadalim ale cholernie mi się spieszyło

Opublikowano

Gdzie tam gadać na takim deszczu :D Musimy się ustawić pod makiem bo hajsiwo Ci muszę oddać, spać po nocach nie mogę przez to :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

ja dziś spotowałem się pod MC z Góralem :decayed:

Opublikowano

O której byliście, ja byłem ok 19-19:30.

Opublikowano
  • Autor
O której byliście, ja byłem ok 19-19:30.

14-15

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.