Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

znasz tą osobę hehehe

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

cały tydzień wolnego mam więc dajcie znać kiedy możemy ruszyć do radomia :) jeśli vin się będzie zgadzał :)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kto łyknął starą ? danny ?

Opublikowano

Panny kiedy ta bułka? Sobota wieczór pasuje?

Zesłane z Galaktyki SII

Opublikowano

bingo :) po okazyjnej cenie :) dla wybranki serca ale coś juz słyszałem o przekładce na manuala więc coś podejrzewam że moją byłą żabkę podusi trochę :D

Opublikowano

To raczej niedługo ona będzie w całości :grin:

Opublikowano

noi jest b6 :)

Opublikowano

poka

Opublikowano

narazie nie da się jeżdzić bo letnie kapcie na dodatek łyse hehehe ledwo do domu dojechałem :) dopiero w następną sobotę będę miał oponki od razu ziomek mi rozrząd zrobi w garazu w zamian za kółka od starej żabci :D

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

widzę że pierwszą rzeczą bedzie odblokowanie fisa i kupno manetki mam nadzieję że ktoś mi pomoże :)

Opublikowano

Panowie, potrzebuję gniazdo, a najlepiej dwa, bezpiecznika żeby dołożyć do skrzynki, tylko mały i duży bezpiecznik . Nie ma ktoś z jakiegoś rezania ?

Zesłane z Galaktyki SII

Opublikowano

chodzi Ci o te wsuwki które wciska się od tyłu puszki bezpieczników ?

Opublikowano

Dokładnie tak, a w nie potem wchodzi bezpiecznik.

Zesłane z Galaktyki SII

Opublikowano
Dokładnie tak, a w nie potem wchodzi bezpiecznik.

Zesłane z Galaktyki SII

Mam coś takiego.

wysłane z kanapki z szynką przez Tapatalk 2.

Opublikowano

To bym się do Ciebie uśmiechnął i za jakąś bułkę w McDonald przyjął :-) Brakuje mi właśnie tych dwóch elementów, dużego i małego gniazda z tym że bardziej małego :-\

Zesłane z Galaktyki SII

Opublikowano

czyli potrzebujesz dwóch wtyczek na duży bezpiecznik i dwóch na mały. Co rezasz i na kiedy to chcesz ?

Opublikowano

W sumie to potrzebuję 1 na mały i 1 lub 2 na duży. Tempomat sobie zakładam zeby sie wygodniej do szkoły jeździło i w końcu muszę podłączyć elektryczne lędźwie w tych moich fotelach. Do tempomatu potrzebuję mały a do foteli nie wiem czy jeden czy dwa duże (po jednym na fotel).

Zesłane z Galaktyki SII

Opublikowano

Ludziska podejda mi oponki 215 50 17 na 8j??bo tanio mi ziomek opchnie

Opublikowano
  • Autor
Ludziska podejda mi oponki 215 50 17 na 8j??bo tanio mi ziomek opchnie

Wejdą miałem takie na letnich ORI 17"

Opublikowano

sprzedaj wp***u 17 i kup 18 :-)

Opublikowano
  • Autor
sprzedaj wp***u 17 i kup 18 :-)

lepiej 19" lub 20" bo 18 są małe :thumbdown:

Opublikowano

Hahaha i z kad na to kase jak goly jestem i wesoly dzis rozrzad olej filtry :) czyli na lekkiej glebie bo hyba jest nie bedzie nic obcierac??

---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Ogarnialiscie kiedys manetki fisa i czy da rade jeszcze tempomat wzucic bo fisa sterowanie to znalazlem na forum ze bez probklemu ale odnosnie tempo to niedoszukalem sie czy wystarczy manetka tylko i kompa przestawic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.