Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
bongod wcale ludzi nie poznajesz i na CB w ogóle nie siedzisz chyba :naughty:
  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Opublikowano

może jakiś spocik robimy?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
bongod wcale ludzi nie poznajesz i na CB w ogóle nie siedzisz chyba :naughty:

gdzie co jak kiedy :) ja to zakręcony jestem strasznie ostatnio :)

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 18:12 ----------

panowie tylna szybka potrzebna najlepiej w grodziu :/

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 16:19 ----------

a może na jedno wyjdzie jak całą klapę kupie bo z tego co widzę to czasem się ceny pokrywają :)

odnośnie klapy mam pytanko czy ta sama we wszystkich b5 avant (przed i po liftach)

Opublikowano
  • Autor
bongod wcale ludzi nie poznajesz i na CB w ogóle nie siedzisz chyba :naughty:

gdzie co jak kiedy :) ja to zakręcony jestem strasznie ostatnio :)

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 16:19 ---------- Poprzedni post napisany 27-09-2012 at 18:12 ----------

panowie tylna szybka potrzebna najlepiej w grodziu :/

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-10-2012 at 16:19 ----------

a może na jedno wyjdzie jak całą klapę kupie bo z tego co widzę to czasem się ceny pokrywają :)

odnośnie klapy mam pytanko czy ta sama we wszystkich b5 avant (przed i po liftach)

niczym się nie różni tak mi się wyjade

Opublikowano

różnią się otwieraniem, nie masz wystającego przycisku.

Opublikowano
różnią się otwieraniem, nie masz wystającego przycisku.

dzięki jutro wawa i naprawa :/

---------- Post dopisany 15-10-2012 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 18:59 ----------

hehehe znalazłem i zrobiłem w sumie za 150 zeta :) przy okazji wklady lusterek kupiłem i okazało się że mam podgrzewane hehe a od kiedy mam fure nie działały :)

Opublikowano

kiedy spota ogarniamy ?

Opublikowano

można by coś zrobić tylko błagam nie w wekend i nie w piątek bo nigdy nie moge

Opublikowano

k**wa ,wczoraj patrze w dowod od esy a tam badanie mi wyszło 21 wrzesnia :facepalm:

Opublikowano
k**wa ,wczoraj patrze w dowod od esy a tam badanie mi wyszło 21 wrzesnia :facepalm:

czyżby to była taka mała podgaducha "sqizzy ściągaj lampy" ?

Opublikowano
k**wa ,wczoraj patrze w dowod od esy a tam badanie mi wyszło 21 wrzesnia :facepalm:

czyżby to była taka mała podgaducha "sqizzy ściągaj lampy" ?

nieee , u mnie wszystko gra , dzis jade podbic :wink:

Opublikowano

można by jakieś spociszcze zrobić, mi pasuje tylko jutro albo przyszły tydzień bo w weeken do szkoły :banghead:

Zesłane z Galaktyki SII

Opublikowano

Panowie znacie u nas na wsi jakąś firmę, która wstawia drzwi. Ważne żeby robili to solidnie.

Opublikowano
Panowie znacie u nas na wsi jakąś firmę, która wstawia drzwi. Ważne żeby robili to solidnie.

ja ci moge drzwi wy***ac , ale nie wiem kto moze wstawic :grin::facepalm::kox:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dobra trzeba ten temat ożywić trochę. Jako że dwaj klubowicze z naszego regionu lache na organizacje spotów wyłożyli, to ja się za to biere :decayed: W poniedziałek 3.12 o 20 robim spota pod McD. Kogo nie będzie ten faja (nawet choćby miał przyjechać seicento).

Opublikowano
Dobra trzeba ten temat ożywić trochę. Jako że dwaj klubowicze z naszego regionu lache na organizacje spotów wyłożyli, to ja się za to biere :decayed: W poniedziałek 3.12 o 20 robim spota pod McD. Kogo nie będzie ten faja (nawet choćby miał przyjechać seicento).

melduje sie

Opublikowano

Jak o 20 to i ja wpadnę :hi: licznik Ci podrzucę od razu.

Opublikowano

ja też będe

Opublikowano

moze tez dam rade :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.