Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam Panowie mam prośbę czy może byłby tak ktoś miły i był w stanie podjechać zobaczyć ta opony dla mnie gościu jest z Żyrardowa ogólnie w rozmowie nie wydaje mi się aby coś mogło być nie tak ale nie za bardzo uśmiecha mi się jechać ponad 240km oglądać te opony więc może ktoś z Was byłby taki miły i podjechał obadać temat czy w ogóle warto zawracać sobie tym głowę głównie chodzi mi żeby wizualnie je ocenić czy nie są jakieś mocno zniszczone i czy widać czy może nie są wyząbkowane to powinno być czuć po przejechaniu ręką po oponie byłbym mega wdzięczny za jakąkolwiek pomoc. :hi:

TOYO PROXES T1R 245/35/19 93Y UŻYWANE, KOMPLET ! (2528356765) - motoAllegro

Jutro zadzwonię do gościa i się z nim umówię :P

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ok jak coś daj cynka posyłam Ci mój numer na PW.:drunk:

Opublikowano

Jestem z gościem umówiony dziś po 20 ;) także najpierw spot a potem obejrzę Ci te gumiaki

Jednak dziś nie dam rady przyjechać. Zalało mi furę :/

Opublikowano

panowie, panowie, ni c**ja nie macie po co jechać pod McD dzisiaj bo mnie nie bedzie :) za tydzień to co innego. i wtedy byś się przemots przydał :-)

Opublikowano

Był ktoś dzisiaj ? Ja niestety nie mogłem bo musiałem wywalić wnętrze do gołej blachy z drugiego auta i trochę mi się zeszło :kwasny:

Opublikowano
Był ktoś dzisiaj ? Ja niestety nie mogłem bo musiałem wywalić wnętrze do gołej blachy z drugiego auta i trochę mi się zeszło :kwasny:

Ja nie byłem w końcu.Wyleciało mi z głowy.Był ktoś właśnie?

Opublikowano

Ja byłem do 19:20 i olałem tak jak i wy olewacie :]

Opublikowano

Dobra pipy w piątek możemy o 20 się ustawić i na bank będę. Jest ktoś chętny ?

Opublikowano

mogie

Opublikowano

Mnie nie będzie, wyjeżdżam w piątek rano i wracam dopiero w następną niedzielę :drunk:

Opublikowano

Jestem

Opublikowano

wuja odwołujem akcje, czasu nie mam. kumplowi zderzak mam ogarniac

Opublikowano

Czyli spot jest czy nie ma?

Opublikowano

jeździ ktoś z was po warszawie w czasie pracy? konkretnie w okolicach wału miedzeszyńskiego ?

Opublikowano
  • Autor
jeździ ktoś z was po warszawie w czasie pracy? konkretnie w okolicach wału miedzeszyńskiego ?

byłem ostatnio a co tam ?

Opublikowano

a mnie nie potrzeba ostatnio, tylko czy będzie ktoś tamtędy przejeżdżał :-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pany chyba sprzedam moją furę :( automat poleciał kurza melodia i to od stania chyba bo jak go zaparkowałem to wszystko git było

są chętni?? :)

---------- Post dopisany 19-08-2012 at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 14:01 ----------

czytam i czytam i doczytać się nie mogę odnośnie różnic w 1.9 pomiędzy b5 a b6 to ze 110 i 130 to wiem ale jak z awaryjnością bo mam afn i uważam że nie do zajechania jest (po wirusie na 130) :)

wogóle warto dozbierać i zmienić na b6?? czy zrobić tą skrzynie i śmigać dalej??

zawias jest polepszony?? bo mój to leci strasznie

wygląd to już kwestia gustu mi się oba podobają na swój sposób :)

nie ukrywam że przywiązałem się do mojej b5 ale jeśli 1.9 nie jest bardziej awaryjny w b6 (tego jeszcze niewiem :)) i zawias lepszy (tego też nie wiem) to chyba było by to autko idealne nie??

sorki że d*pę truje ale nie mogę się doszukać :)

---------- Post dopisany 23-08-2012 at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 20:58 ----------

uff skrzynia zrobiona :) ale fura po dopieszczeniu i tak do żyda idzie :)

Opublikowano
  • Autor

B6 to złom lepiej kup sobie S4 B5 lub B8 :decayed:

Opublikowano
B6 to złom lepiej kup sobie S4 B5 lub B8 :decayed:

aaaaaha :) a możesz sprecyzować swój osąd nad wyższością b5 nad b6? :)

albo ktoś może :)

Opublikowano

ja mam b6 i jak narazie na nic nie narzekam. Zależy od trafionego egzemplarzu pewnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.