Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: daj spokój z tym A6.klub mają kijowy. :cool1:

to wiem ale kufa ostatnio często jeździłem z tyłu u siebie (w domu byłem :naughty:) i ciasno jakoś [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 21:24_________________________________________________i tu właśnie jestem w 70% na sharana przekonany

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:wallbash: po co siedziałeś z tyłu.
Opublikowano

:wallbash: po co siedziałeś z tyłu.

no właśnie nie pamiętam :mysli:

:polew: :polew:

Opublikowano

chciał się poczuć jak panisko ale coś nie wyszło :decayed:

Opublikowano

chciał się poczuć jak panisko ale coś nie wyszło :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

ale na pewno musiało się coś wydarzyć nie wykluczone że coś niedobrego :gwizdanie: bo do dziś mnie wątroba o hepatil prosi :disgust:

[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 21:36_________________________________________________BOSS Musti na pewno będzie wiedział :przebiegly:

Opublikowano

gorol a fis założyłeś ?

Opublikowano

gorol a fis założyłeś ?

a gdzieś Ty byłem w domu to braciakowi rozrząd z 2,8 zmieniałem i jakieś tam pierdy a wieczory wiadomo jak to ,,,,,

graty leża w pokoju cały czas coś przybywa a włożyć nie ma kiedy :wallbash:

Opublikowano

bo mi mało miejsca :kox:

ogranicz koryto :cool1:

Opublikowano

bo mi mało miejsca :kox:

ogranicz koryto :cool1:

:good:

a Ty przypadkiem nie rezygnuj z Bukowiny będziesz miał okazję podjeść :wink4:

Opublikowano

a Ty przypadkiem nie rezygnuj z Bukowiny będziesz miał okazję podjeść :wink4:

Tylko miekkie faje nie jada lub rezygnuja z Bukowiny :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a Ty przypadkiem nie rezygnuj z Bukowiny będziesz miał okazję podjeść :wink4:

Tylko miekkie faje nie jada lub rezygnuja z Bukowiny :naughty: :naughty: :naughty:

hehe no może być :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: daj spokój z tym A6.klub mają kijowy. :cool1:

heheh dobre :)

dobrze że ja mały jestem miejsca mi aż nadto i nie muszę zmieniać hyba że suple mnie rozniosą na boki to może roys albo maybah :)

Opublikowano

:polew: :polew: daj spokój z tym A6.klub mają kijowy. :cool1:

heheh dobre :)

dobrze że ja mały jestem miejsca mi aż nadto i nie muszę zmieniać hyba że suple mnie rozniosą na boki to może roys albo maybah :)

ty pindko miałeś podobno wczoraj być, miałem dla ciebie płyte

Opublikowano

:polew: :polew: daj spokój z tym A6.klub mają kijowy. :cool1:

heheh dobre :)

dobrze że ja mały jestem miejsca mi aż nadto i nie muszę zmieniać hyba że suple mnie rozniosą na boki to może roys albo maybah :)

e tam suple stejki wystarczą,:

Opublikowano

jak w razie ktoś by chciał coś kabelkiem zrobić to służe pomocą bo nie dawno vcds kupilem

Opublikowano

ale jaki ten vcds ? kabel jaki?

Opublikowano

kabel vag106 a program wcds 10.6 tylko że po angielsku ale praktycznie wszystko można zrobić

Opublikowano

kabel vag106 a program wcds 10.6 tylko że po angielsku ale praktycznie wszystko można zrobić

jak się połączy z eSą moskala to wtedy powiem że jest dobry :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.