Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany prostownik potrzebuje na gwałt , aku klękło a chce dzisiaj jechać do janek sie poślizgac :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ruszają zapisy na Ogólnopolski Zlot w Bukowinie Tatrzańskiej który jedzie :decayed: ?

no chyba nie do mnie ta bajera ???

Ty bądź cicho bo układ był :cool1:

Góral ja myślę że dupsko ruszysz do BT bo do nas to daleko Ci strasznie :tongue4:

A co z resztą ?

Przemots ? Sqizzy ? Milczar ? Jerry013 ?

Jadę.Zaliczka wpłacona :good:

Opublikowano

Jadę.Zaliczka wpłacona :good:

szykuj sie chłopcze :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Pany prostownik potrzebuje na gwałt , aku klękło a chce dzisiaj jechać do janek sie poślizgac :kox: :kox: :kox:

wpadaj :wink4:

Ruszają zapisy na Ogólnopolski Zlot w Bukowinie Tatrzańskiej który jedzie :decayed: ?

no chyba nie do mnie ta bajera ???

Ty bądź cicho bo układ był :cool1:

Góral ja myślę że dupsko ruszysz do BT bo do nas to daleko Ci strasznie :tongue4:

A co z resztą ?

Przemots ? Sqizzy ? Milczar ? Jerry013 ?

Jadę.Zaliczka wpłacona :good:

:kox::hi:

Opublikowano

Piździołchy robim jakiegoś spota w tym tygodniu ?

Opublikowano

toć możem :good:

Opublikowano

To i może ja pierwszy raz wpadnę :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To i może ja pierwszy raz wpadnę :wink4:

zapraszamy :hi: z flaszką :decayed:

Opublikowano

piątek 19 McD?

Opublikowano
  • Autor

piątek 19 McD?

taa :>

Opublikowano

To i może ja pierwszy raz wpadnę :wink4:

zapraszamy :hi: z flaszką :decayed:

Zapomniałeś dopisać DLA KAŻDEGO PO 0,7L :naughty:

Przemas wpadnij w końcu i Ty to oddam Ci to magiczne narzędzie do wtrysków bo mi obciąża furę :decayed:

Opublikowano

no w końcu i ja bym wpadł może przy okazji te moje krzywe lampy ogarniemy?? :kox:

Opublikowano

Musti mieszkasz 5 metrów ode mnie a nie widziałem Cię z pół roku :cool1: Nie wspomnę o tym, że stronisz od alkoholu :gwizdanie:

Milczar Wóda najlepiej smakowała na Hopach :tongue4:

Opublikowano

Musti mieszkasz 5 metrów ode mnie a nie widziałem Cię z pół roku :cool1: Nie wspomnę o tym, że stronisz od alkoholu :gwizdanie:

Milczar Wóda najlepiej smakowała na Hopach :tongue4:

Sąsiad a Tobie co odbiło, że parcha kupiłeś :polew:

Opublikowano

To jest ten spot dzis o 19 ? Bo mnie juz te moje swiatelka wkur:....

Opublikowano

To jest ten spot dzis o 19 ? Bo mnie juz te moje swiatelka wkur:....

jest

Opublikowano

To gra muzyka :)

Opublikowano
  • Autor

Musti[/b] mieszkasz 5 metrów ode mnie a nie widziałem Cię z pół roku :cool1: Nie wspomnę o tym, że stronisz od alkoholu :gwizdanie

Toć jakie 5 metrów :decayed:

Balantajsik % :naughty:

Opublikowano

Wpadne i ja ale dopiero po 20. Będzie ktoś jeszcze?

Tapatalknięte z Galaktyki SII

Opublikowano

Musti mieszkasz 5 metrów ode mnie a nie widziałem Cię z pół roku :cool1: Nie wspomnę o tym, że stronisz od alkoholu :gwizdanie:

Milczar Wóda najlepiej smakowała na Hopach :tongue4:

Sąsiad a Tobie co odbiło, że parcha kupiłeś :polew:

Nissan był. Mazda była. Honda była... czas na Niemca :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.