Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

przyjedz udostępnię stacje lutowniczą

moja zdziełana w rasiji lutownica znów mnie nie zawiodła :decayed: łapy się trzęsły ale wlutowałem gówno :kox: i matryca ożyła

tranzystorek z trzema nóżkami o wielkości 3-4mm :decayed:

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Wyświetleń 158,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehehe :polew::good:

Opublikowano

było mówić że to tylko tranzystorek myślałem że scalak jakiś :)

ale ogólnie to mam problema

prawa lampa świeci mi troszkę pod skosem i boję się że będę oślepiał bo unosi się lewą stroną ku górze

myślałem że to kwestia poprzedniej lampy a tu po wymianie to samo

nie widzę możliwości regulacji :wallbash:

jakieś pomysły??

Opublikowano

nie widzę możliwości regulacji :wallbash:

nie ma takiej opcji : "nie ma mozliwości regulacji"

podjedz do mnie to ci ja wyprostuje , ,uwielbiam Tyskie w puszce :decayed:

Opublikowano
  • Autor

panowie powiedzicie mi jeszcze czym sie kierować przy kupnie uzywanego felunku mozna jakos na oko zobaczyc czy kolka sa proste i nie byly prostowane? bo w tym tygodniu sie wybieram po felunek bo wyczaiłem zadbany rs6

gołym okiem będzie widać stan felg od wewnątrz będziesz widział czy było coś robione

na bank jeśli felgi będą idealnie proste bo były prostowane bo nie możliwe jest by ani trochę się nie skrzywiła tak samo jest z lakierem jeśli są idealne bez rys to odpowiedź jest wiadoma --- były malowane :wink4:

Opublikowano

Po co się rozdrabniać.. na okoliczne wsie ? :wink4:

jakie wsie ???

ja się pytam :chytry: :chytry: :chytry:

przecież to obrzeża warszawy a nie wsie :kox:

Ten jak zacytował..

Po roku posta przeczytał :decayed:

Opublikowano

hehehe no cóż :decayed: :decayed:

Opublikowano

nie widzę możliwości regulacji :wallbash:

nie ma takiej opcji : "nie ma mozliwości regulacji"

podjedz do mnie to ci ja wyprostuje , ,uwielbiam Tyskie w puszce :decayed:

ok tyskie będzie murowane tylko gdzie i kiedy ?? :hi:

Opublikowano

nie widzę możliwości regulacji :wallbash:

nie ma takiej opcji : "nie ma mozliwości regulacji"

podjedz do mnie to ci ja wyprostuje , ,uwielbiam Tyskie w puszce :decayed:

ok tyskie będzie murowane tylko gdzie i kiedy ?? :hi:

jestem w Grodzisku codziennie po 18:00 , tel. 605-125-294

Opublikowano

to gitarencja :kox:

aż ciekaw jestem jak to można ustawić :slina:

Opublikowano

to gitarencja :kox:

aż ciekaw jestem jak to można ustawić :slina:

Wuja ma taki specjalny przyrząd do ustawiania wszystkiego w aucie:

http://www.stanleyworks.pl/CatalogImages/1361_prev.jpg

Jak dotąd niezawodny :>

Opublikowano

Wuja ma taki specjalny przyrząd do ustawiania wszystkiego w aucie:

http://www.stanleyworks.pl/CatalogImages/1361_prev.jpg

Jak dotąd niezawodny :>

:polew::good:

widziałem jak ostatio tym koło pompował :wink4:

Opublikowano

od srodka nie da rady wlasnie zobaczyc bo te fele co wychaczylem sa z oponami dobra najwyzej sie do wulkanizacji podjedzie chyba ze ktos z was handluje jakies to rozważe propozycje[br]Dopisany: 20 Grudzień 2011, 16:08_________________________________________________bo ty musti chyba miałeś jakies na handel?

Opublikowano
  • Autor

bo ty musti chyba miałeś jakies na handel?

haha uważaj bo sprzedam Ci swoje śliczne błyszczące 18 " :decayed::kox::tongue4:

Opublikowano

nie gustuje w takich ale miales jakies 17 sline chyba cos mowiles. Szukam glownie jakies rs albo sline

Opublikowano

bo ty musti chyba miałeś jakies na handel?

haha uważaj bo sprzedam Ci swoje śliczne błyszczące 18 " :decayed::kox::tongue4:

Mówisz o tych alu-chrom-kołpaxach z poobcieranymi i krzywymi rantami :decayed:

Opublikowano
  • Autor

nie gustuje w takich ale miales jakies 17 sline chyba cos mowiles. Szukam glownie jakies rs albo sline

17 s-line sprzedaję razem z B6 :)

Mówisz o tych alu-chrom-kołpaxach z poobcieranymi i krzywymi rantami :decayed

taa o tych Twoich spinerach :naughty:

Opublikowano

ok myslalem ze w dobrym stanie są. A inne graty musti sprzedajesz przed sprzedażą samochodu czy idą razem z nim?

Opublikowano

ok myslalem ze w dobrym stanie są. A inne graty musti sprzedajesz przed sprzedażą samochodu czy idą razem z nim?

musti nie sprzedaje swojego auta , ono idzie na wymiane.

Opublikowano

spoko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.